Коли просто хочеш поділитися, а у відповідь — хейт

Я веду свій телеграм не тільки як авторка. Я — жива людина. Іноді пишу про свої емоції, життя, думки, страхи. Просто ділюся, не вимагаючи нічого у відповідь. І раптом — хтось приходить, щоб вколоти, принизити, вказати «де я не така».

Це вже не про мої книги. Це про мене. Про те, як я бачу світ, як я переживаю. Але виходить, що навіть найпростіші слова можуть викликати агресію. І питання в мене не про «чому мене?» А про інше — навіщо?

Що змушує людину витрачати час на злість у коментарях до посту, де хтось просто чесно пише про свої переживання?

Я не злюсь. Просто спостерігаю. І трохи сумую. Бо хейт — це теж дзеркало. Але не моє. А того, хто пише.

А вам траплялось отримувати хейт просто за щирість? Як реагуєте? Мовчите чи відповідаєте? Дуже хочу почитати ваш досвід.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Настя Коваленко
06.05.2025, 13:42:19

Треба реагувати спокійно, просто не треба зупинятися після хейту, треба бути сильними. Коли я починала писати мені говорили що я погано пишу, щоб я припинила писати якусь дурну книгу, але я не зупинилася, я писала книги, але ховала їх він всіх постороніх глаз. Але потім я взяла себе в руки і показала світові!! І ти будь сильною. Я в тебе вірю всім своїм серцем.☺️☺️☺️

Mary Uanni
06.05.2025, 14:38:48

Настя Коваленко, Дякую!) Ти молодець, що не зупинилась!)

avatar
Єва Родзинка
06.05.2025, 13:39:13

Робіть закриту групу і пускайте до себе в ТГ (і в душу) тільки однодумців і тих, кого можете назвати друзями. Тоді не доведеться переживати такі болючі емоції(((

Mary Uanni
06.05.2025, 14:35:36

Єва Родзинка, Фішка в тому що, там різна інфа по книгам, і продажам, не можу обмежити доступ((

Інші блоги
З днем народження мене! Знижечки вам)
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Знижка на Татусь для Катруся♥️
- Мені не віриться, що ти вже мама, - з сумом в голосі промовляє. Дивлюсь на нього здивовано. Він ще не знає, що теж причетний до народження цієї маленької людини. - З того часу багато чого змінилося, - знизую плечима. -
Спроба "ребрендингу": вибір нових обкладинок
— Моллі, прошу! Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Коли хочеться розвантаження та релаксу...
Всіх вітаю! Якщо цього літа Вам хочеться прочитати щось легке, можливо так зване «пляжне чтиво», тоді запрошую Вас до моєї новинки (любителям закінчених книг повідомляю, що книга буде закінчена +- 25 липня), тому додавайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше