Додано
02.05.25 16:10:40
Наздогнала гарненьке число!

Іііііі... Є!
Мій "Випадковий свідок" має 40 000 переглядів!!! (Вже трішки більше, але я встигла заскрінити це прекрасне число).
Дякую усім, хто читав сьогодні цей детектив, округливши тим самим перегляди до чотирьох десятків тисяч. І всім тим, хто читав його раніше. Я вдячна кожному і кожній за вашу підтримку і віру в мене, за цікавість до моєї праці і за бажання розділити зі мною світ моєї фантазії.
Дякую вам від усього серця!
Зовсім скоро, буквально за тиждень, я презентую вам продовження циклу "Детектив Джексон Малкольм" - новий роман "Час розплати настане у липні". І зараз хочу показати вам обкладинку, яку вчора засвітила у "Вгадайці".
Ось вона!

Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Підтримайте будь ласка! Вперше беру участь у конкурсі саме дарк романів, цікаво отримати і такий письменницький досвід) Тому буду дуже вдячна кожному, хто ознайомиться хоча б, з анотацією, при бажанні-і з романом в цілому,
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
навпроти незнайомки і зацікавлено розглядав її. Та вона — дитина, певно, років шістнадцяти. Повненька, з чорними кучерями, в дешевому спортивному костюмі — аж ніяк не дівчина його мрії. Вона читала книжку. Цікаво, про
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, дуже круто!
Софія Анрі, Дякую. Це було би неможливо без підтримки читачів)))
Вітаю з гарним числом! Хай примножуються читачі
Яскрава палітурка та інтригуюча назва.
Чекаємо на новинку.
Олеся Глазунова, Дякую. Новинка вже зооооовсім скоро, рівно за тиждень стартує)))
Ого цікава назва! Вітаю з переглядами!))
Мелені Матхевен, Дякую!
Назва така, бо хтось тут дуже хоче літечко (я, я хочу!)
Воу! Це круто!!! Мої щирі вітання ☺️
Оксана Павелко, Дякую.Я ніби заїзд Формули-1 провела і виграла?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати