Що я зараз читаю

Всім привіт) Я вже завершила читання деяких книжок і взялася за нові. Отже, до вашої уваги, мій поточний рідліст:

Ще продовжую читати:

  • Ти - найгірше, що є в мені від Юне Люмен. Вже приблизно на середині, а пристрасті розпалюються. Щиро хвилююся за Лізбет і сподіваюся, що вона зробить вірний вибір (або Валері дасть їй добрячого надійного прочухана xD).
  • Три кохання Марі від Галини Левтер. Перше кохання вже пройшло. Але пристебніться, на Марі вже очікує наступне. І цього разу це вже не найкращий друг і однокласник (інтрииига) А ще заразом читаю Троянди в фіолетовій обгортці, доки чекаю на продовження Марі.
  • Спокуса темряви від Світлани Бонд. Іван і Поліни з кожною главою стають трошки ближче. Сподіваюся, що Поліні таки вдасться витягнути коханого з суцільної темряви, бо тільки вона не боїться знаходитися поруч (Богдана не рахуємо).

Новеньке в моїй бібліотеці (ну як, воно було в "Хочу прочитати" і переїхало в "Читаю зараз"):

  • Двоє на межі від Тіни Волф. Це вже друга книги від Тіни, котру я читаю. Ну дуже мені сподобався стиль написання. Неймовірно емоційний твір, до того ж ще й заснований на реальних подіях. Небезпека і драма вже з першого розділу.
  • Сестра-ходжатка та знайда-дракон від Єви Ромік. Я рідко читаю фентезі, але цей твір мене зачепив. Чарівна історія про двох соулмейтів, котрі знайшли одне одного, і готові долати труднощі разом. Дуже мило і гарно написано.
  • Під захистом божевільного від Герцога Фламберга. Дуже вдале поєднання бойовика і любовного роману. А ще ця дрібка гумору, я й не думала, що так затягне :)

Сподіваюся, що нікого не забула ☺️

P.s. А прочитані книги вже переїхали в архів, я їх не видаляю

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
24.04.2025, 10:00:35

Запрошую доєднатися до флешмобу і прийняти від мене естафету

Софія Анрі
24.04.2025, 10:38:02

Ірина Скрипник, Дякую ❤️

avatar
Галина Левтер
24.04.2025, 09:00:37

Дякую моя люба!
Відпочину, одужаю я і діти, і візьмуся в першу чергу за Марі.

Софія Анрі
24.04.2025, 10:37:39

Галина Левтер, Одужуйте ☺️

avatar
Тіна Волф
23.04.2025, 22:30:31

Щиро дякую за увагу до моєї творчості) Вас теж не оминаю, намагаюся кожного вечора знайти час для прочитання вашого роману "Добра гра без правил" - хто не читав рекомендую!

Софія Анрі
23.04.2025, 22:31:24

Тіна Волф, дуже дякую ❤️

avatar
Юне Люмен
23.04.2025, 22:16:12

Дуже щаслива бачити свої твори у бібліотеках моїх улюблених авторів!❤️
Судячи з того, що пишеться друга книга, продовження "Ти - найгірше, що є в мені" - там не все так просто :)))
Треба вже і самій список складати, але через активне написання хоч і читаю, але дуже повільно :(
Ваша "АнтиЯ" у моїй бібліотеці гріє душу і чекає, доки я знову до неї доберуся ❤️

Софія Анрі
23.04.2025, 22:19:54

Юне Люмен, Дякую, мені дуже приємно ❤️❤️❤️

avatar
Поліна Крисак
23.04.2025, 21:11:37

Про деякі чула, деякі бачила, деякі приглянулися. Тож, може щось і собі візьму.))

Софія Анрі
23.04.2025, 21:12:22

Полiна Крисак, ☺️

Цікавий блог. Чудові рекомендації, я читаю " Спокусу темряви" але дуже повільно, зараз тільки на 4 главі. Цікава книга теж раджу до прочитання)))

Софія Анрі
23.04.2025, 20:57:18

Світлана Романюк, я зараз теж трошки повільно читаю

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Анонс
Вітаю, шановні колеги. Завершено повість «Відлуння минулого». Продовження пригод приватного детектива Макса Варді у повісті «Проєкт відлуння». Вже скоро)
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше