Додано
11.04.25 12:38:51
Виробнича травма
Примудрилася вчора знести собі ножем кінчик пальця. Не питайте, як! Можу, вмію, практикую. Це талант, який не проп'єш, хоча, якби можна було, і хто сказав точне дозування, то я би спробувала, бо калічити себе мене вже трішки втомило.
Так от. Постраждав мізинець. Мізинець лівої руки. некритичний палець, як я собі думала. Ну от що він натискає на клавіатурі? Літери Й,Ф, Я. капс, таб і шіфт зліва? Дрібниці!
Ага, дрібниці... В мене швидкість набору впала ледь не вдвічі, бо всі ліва рука "сповзла" кудись під Житомир...
Тепер треба думати, яким пальцем що тицяти(((
Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх, співчуваю…бажаю скорішого одужання!!! А цікаво, що ви мізинцем натискаєте клавіші, я задумалась і можу сказати, що мізинці зовсім не використовую при друкуванні
Мерайя Д Рок, Супер, ви молодець) Це явно прискорює робочий процес
Мене колись дуже виручив голосовий набір у ворді. Редагувати, звичайно, довелося: розділові знаки там і т.п., але все одно досить швидко.
Одужання вам!
Мерайя Д Рок, Буду рада, якщо мій досвід виявиться корисним)
Я постійно смажу собі руки. Теж талант, який би з радістю пропила)) А Вам можу лише щиро поспівчувати
Мерайя Д Рок, )))
Нехай Ваш пальчик швидше одужує.
Лана Рей, Скоріше би)))
Ойой! Так, таке в жінок доволі часто може трапитися. Як не ножем зріжиш так в розсмажену олію впхнешся. В самої нещодавно палець зажив, та от з клавіатурою всіма пальцями грати не вмію :))
Мерайя Д Рок, :))
Ох, як шкода. Одужуй пальчик) Це жарт! Одужуйте!
Мерайя Д Рок, Розумію вас. Нічого все буде добре))
Одужуйте!
Olha Alder, Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати