Виробнича травма

Примудрилася вчора знести собі ножем кінчик пальця. Не питайте, як! Можу, вмію, практикую. Це талант, який не проп'єш, хоча, якби можна було, і хто сказав точне дозування, то я би спробувала, бо калічити себе мене вже трішки втомило.

Так от. Постраждав мізинець. Мізинець лівої руки. некритичний палець, як я собі думала. Ну от що він натискає на клавіатурі? Літери Й,Ф, Я. капс, таб і шіфт зліва? Дрібниці!

Ага, дрібниці... В мене швидкість набору впала ледь не вдвічі, бо всі ліва рука "сповзла" кудись під Житомир... 

Тепер треба думати, яким пальцем що тицяти(((

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мельська Наталі
13.04.2025, 22:59:41

Ох, співчуваю…бажаю скорішого одужання!!! А цікаво, що ви мізинцем натискаєте клавіші, я задумалась і можу сказати, що мізинці зовсім не використовую при друкуванні

Показати 2 відповіді
Мельська Наталі
14.04.2025, 19:39:54

Мерайя Д Рок, Супер, ви молодець) Це явно прискорює робочий процес

avatar
Ольга Борисенко
12.04.2025, 19:55:28

Мене колись дуже виручив голосовий набір у ворді. Редагувати, звичайно, довелося: розділові знаки там і т.п., але все одно досить швидко.
Одужання вам!

Показати 2 відповіді
avatar
Ольга Борисенко
13.04.2025, 22:36:07

Мерайя Д Рок, Буду рада, якщо мій досвід виявиться корисним)

avatar
Ріна Март
11.04.2025, 14:15:08

Я постійно смажу собі руки. Теж талант, який би з радістю пропила)) А Вам можу лише щиро поспівчувати

Показати 6 відповідей
Ріна Март
13.04.2025, 15:39:32

Мерайя Д Рок, )))

avatar
Лана Рей
11.04.2025, 15:50:41

Нехай Ваш пальчик швидше одужує.

Мерайя Д Рок
12.04.2025, 12:08:06

Лана Рей, Скоріше би)))

avatar
Оксана Павелко
11.04.2025, 13:05:36

Ойой! Так, таке в жінок доволі часто може трапитися. Як не ножем зріжиш так в розсмажену олію впхнешся. В самої нещодавно палець зажив, та от з клавіатурою всіма пальцями грати не вмію :))

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
11.04.2025, 13:57:43

Мерайя Д Рок, :))

avatar
Мелені Матхевен
11.04.2025, 12:51:59

Ох, як шкода. Одужуй пальчик) Це жарт! Одужуйте!

Показати 2 відповіді
Мелені Матхевен
11.04.2025, 12:57:17

Мерайя Д Рок, Розумію вас. Нічого все буде добре))

avatar
Ольха Елдер
11.04.2025, 12:54:05

Одужуйте!

Мерайя Д Рок
11.04.2025, 12:54:25

Olha Alder, Дякую)))

Інші блоги
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Перше знайомство
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше