Привіт, це я — Машута (але не тільки).

Хей, світ! 
Якщо ти читаєш цей пост, то, по-перше — обіймаю тебе віртуально, а по-друге — вітаю в моєму трохи шаленому, трохи креативному, але дуже щирому просторі 

Я — дівчина зі славетного Запоріжжя. Так, з того самого, де Дніпро, Хортиця, історія, магія й дуже красиві заходи сонця (перевірено). І якщо ти теж звідси — зізнавайся в коментарях, ми маємо об'єднатися! 

Трохи про мене:
Я зараз у випускному класі, а це значить — ще трошки, і я почну зовсім нову сторінку свого життя. Поки що не знаю, чи то буде розділ «Графічний дизайнер — бог малюнку», чи «Життя студента з запасом кави», але точно знаю — буде цікаво.

Хобі? Та в мене їх трійко, як мінімум!
Я пишу (іноді про любов, іноді про котів і драконів), малюю (найчастіше в зошитах, коли треба слухати вчителя), і готую (іноді так смачно, що сама собі заздрю).

А тепер — найважливіше!
В мене є кішка на ім’я Фанта. І вона не руда, як усі чомусь одразу думають, а сіра, стильна така пані. Просто в нас з братом шикарна фантазія (а ще він крутий — мій старший брат, або, як я його кличу, просто "братішка"). І кожного разу, коли я кажу “братішка”, мені на душі стає тепло-тепло. Ну бо це ж мій брат, моя опора, мій супергерой без плаща. 

А ще… У мене багато імен! 
Серйозно. Вдома мене називають Маня, друзі — Маша, Мась, Машута, іноді просто "ей, ти!". А мій нік тут — то взагалі помилка гордості, бо хотіла щось серйозне, а вийшло, дуже серйозне. а тепер хочу чогось милого. 

Плани?
Я мрію поступити на графічний дизайн. Але є одна маленька проблемка… Математика. Вона, знаєте, така: ти її запам’ятала — а вона тебе ні. Хтось ще має таку нестабільну математичну карму, чи я одна?

А тепер... любов.
Ну дивіться, я не якась там зірка з мільйоном фанатів, але скажу чесно — так, є такий хлопець. І що з того? Це не буде гучна сенсація, бо я не планую кричати на все Запоріжжя (поки що).

А загалом — я просто людина, яка мріє, творить, іноді трохи страждає через контрольні, але завжди знаходить щось гарне в буденному.

Тепер твоя черга:
— Ти звідки?
— У тебе є кіт?
— І… математика тебе теж зраджує, чи тільки мене? 

Чекаю на коментарі. І не забувай — ім’я не головне. Головне — тепло в душі 
До зустрічі в нових постах!

 

Ах, точно...

Ваша Машута)))

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
З днем народження мене! Знижечки вам)
Мох любі, у мене сьогодні день народження, тому у мене для вас подарунок! ЗНИЖКА на усі мої книги!
Знижка на Татусь для Катруся♥️
- Мені не віриться, що ти вже мама, - з сумом в голосі промовляє. Дивлюсь на нього здивовано. Він ще не знає, що теж причетний до народження цієї маленької людини. - З того часу багато чого змінилося, - знизую плечима. -
Спроба "ребрендингу": вибір нових обкладинок
— Моллі, прошу! Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Коли хочеться розвантаження та релаксу...
Всіх вітаю! Якщо цього літа Вам хочеться прочитати щось легке, можливо так зване «пляжне чтиво», тоді запрошую Вас до моєї новинки (любителям закінчених книг повідомляю, що книга буде закінчена +- 25 липня), тому додавайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше