Додано
26.03.25 10:21:42
Думки…
Доброго всім дня!
Задумалась сьогодні над тим, що я ніколи й уявити не могла, що буду писати, а тим паче виклади щось в мережу. Хоча я завжди любила читати, та й твори в школі по типу "Як я провела літо" давались без складнощів. Але про такі масштаби ніколи й не думала. А потім якось одна ідея в голову прийшла, інша, записала в телефоні в нотатки і почалось ?.
А як ви прийшли до написання творів?
Соломія Реус
82
відслідковують
Інші блоги
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць.
У
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ з дитинства писала щось, скільки себе пам'ятаю. Тож як прийшла до цього, навіть не можу згадати. Це завжди було зі мною, моя неспинна фантазія) А от твори на задану тему писати - трохи не моє. Я люблю писати те, що мені подобається, без рамок.
Анна Потій, Це так класно, коли знаєте точно що саме ваше)
А от я завжди шукав у собі те, що може розвинутися у дещо більше, ніж просто думки. Врешті-решт у 14 років я зрозумів, що саме буду робити і почав творити) Скоріше за все, допомогло мені саме передчуття, що ці думки у моїй голові мають стати реальністю
Вадим Булава, Це дуже класно, що ви знайшли застосування своїм думкам)
Писала з дитинства, мої твори учителька зарубіжної зачитувала в учительській - про це я дізналась випадково багато років потому )) Потім був копірайтинг для туристичних сайтів, потім - технічний журналіст, далі - свій блог. А потім уже Букнет))
Ріна Март, Круто) я теж колись хотіла бути журналістом, але не склалось)
Аналогічно як у вас.
Ніколи не думав що буду писати та створювати світи, героїв, та давати життя.
Також просто спробував. Просто написав. Просто виклав. І понеслось
Немеш Іван, ?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати