Думки…

Доброго всім дня! 
Задумалась сьогодні над тим, що я ніколи й уявити не могла, що буду писати, а тим паче виклади щось в мережу. Хоча я завжди любила читати, та й твори в школі по типу "Як я провела літо" давались без складнощів. Але про такі масштаби ніколи й не думала. А потім якось одна ідея в голову прийшла, інша, записала в телефоні в нотатки і почалось ?.

А як ви прийшли до написання творів? 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Потій
26.03.2025, 14:36:41

Я з дитинства писала щось, скільки себе пам'ятаю. Тож як прийшла до цього, навіть не можу згадати. Це завжди було зі мною, моя неспинна фантазія) А от твори на задану тему писати - трохи не моє. Я люблю писати те, що мені подобається, без рамок.

Соломія Реус
26.03.2025, 16:50:36

Анна Потій, Це так класно, коли знаєте точно що саме ваше)

avatar
Вадим Булава
26.03.2025, 15:19:09

А от я завжди шукав у собі те, що може розвинутися у дещо більше, ніж просто думки. Врешті-решт у 14 років я зрозумів, що саме буду робити і почав творити) Скоріше за все, допомогло мені саме передчуття, що ці думки у моїй голові мають стати реальністю

Соломія Реус
26.03.2025, 16:50:05

Вадим Булава, Це дуже класно, що ви знайшли застосування своїм думкам)

avatar
Ріна Март
26.03.2025, 15:23:48

Писала з дитинства, мої твори учителька зарубіжної зачитувала в учительській - про це я дізналась випадково багато років потому )) Потім був копірайтинг для туристичних сайтів, потім - технічний журналіст, далі - свій блог. А потім уже Букнет))

Соломія Реус
26.03.2025, 16:49:11

Ріна Март, Круто) я теж колись хотіла бути журналістом, але не склалось)

avatar
Немеш Іван
26.03.2025, 11:30:03

Аналогічно як у вас.
Ніколи не думав що буду писати та створювати світи, героїв, та давати життя.
Також просто спробував. Просто написав. Просто виклав. І понеслось

Соломія Реус
26.03.2025, 12:18:44

Немеш Іван, ?

Інші блоги
Стосовно Маші, Лізи та братів ❤️
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Деякі речі не варто будити... але доведеться.
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць. У
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше