Додано
25.03.25 09:25:29
Час із тобою познущався
Доброго ранку!
З самого раночка в мене для вас, мої любі, свіженька главичка любовного фентезі
про потраплянку Повертатися (не) планували !!!
Невже в Марі вистачило сил, щоб повернутися до Філінгарду?
– Марі Харлон? – невпевнено спитав він.
– Вона сама, – посміхнулася я. – Що, не впізнаєш, пане колишній начальник?
– Час із тобою познущався, – він продовжував здивовано вивчати мене. – Минуло менше місяця. А ти виглядаєш старшою за Лів.
– Я б з тобою зараз поговорила б про етику та тактовність, – я скривила невдоволену гримасу, натякаючи на слова колишнього начальника. – Але я до тебе прийшла з іншою проблемою, яку варто було б скоріше вирішити.
– Хочеш повернутися на посаду вчителя Астрономії? – припустив чоловік, а потім відійшов убік і почав чаклувати над чайником. – Кава чи чай?
– Враховуючи проблему, яка з'явилася у нас, – останнє слово я сказала набагато голосніше за інші, акцентуючи на нього увагу. – Діставай віскі. Чи що в тебе є в запасах?
– Вона сама, – посміхнулася я. – Що, не впізнаєш, пане колишній начальник?
– Час із тобою познущався, – він продовжував здивовано вивчати мене. – Минуло менше місяця. А ти виглядаєш старшою за Лів.
– Я б з тобою зараз поговорила б про етику та тактовність, – я скривила невдоволену гримасу, натякаючи на слова колишнього начальника. – Але я до тебе прийшла з іншою проблемою, яку варто було б скоріше вирішити.
– Хочеш повернутися на посаду вчителя Астрономії? – припустив чоловік, а потім відійшов убік і почав чаклувати над чайником. – Кава чи чай?
– Враховуючи проблему, яка з'явилася у нас, – останнє слово я сказала набагато голосніше за інші, акцентуючи на нього увагу. – Діставай віскі. Чи що в тебе є в запасах?

Приємного читання!
Ольга Іваненко
460
відслідковують
Інші блоги
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах…
Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати