Як з’являються ідеї для книг?

В мене часто буває, що якийсь епізод насниться, або приходить перед сном. Загалом, ідеї з’являються, коли навколо тиша, і я можу побути наодинці зі своїми думками. Як би дивно це не звучало, але в такі моменти я ніби спілкуюся сама з собою, занурююся у власний світ і щось вигадую.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Немеш Іван
23.03.2025, 18:52:10

В більшості випадків у мене аналогічно як у вас, з'являються ідеї. В тиші. На самоті. Або від простого питання "Що якби...?" Але... Також можу десь почити історію з життя своїх родичів, та потім розвивати історію у напрямку свого жанру: трилер, жахи, містика, фантастика. Багато пам'ятаю містичних розповідей з дитинства. Звісно які маю занотовані.

Показати 8 відповідей
Немеш Іван
24.03.2025, 10:54:37

Ева Вітер, Було б чудово. Тому що, я пишу в жанрах трилер, жахи, містика, фантастика

avatar
Оксана Павелко
24.03.2025, 10:22:00

Я точно так же. А ще іноді подумки спілкуюся зі своїми персонажами, і це так прикольно спостерігати))

avatar
Белла Ісфрелла
23.03.2025, 21:41:55

Ідеї заявляються будь-де і коли завгодно. Часто в роботі, коли руки зайняті, а навколо панує метушня та галас. А спонукати може навіть випадковий аромат з минулого чи флешбек, або просто випадково сказані слова. В мене це просто якась некерована стихія. Записую абсолютно всі ідея, як вже з героями та коротким сюжетом, так і просто кількома словами.

Показати 3 відповіді
Ева Вітер
23.03.2025, 22:49:43

Bella Isfrella, Вам пощастило із натхненням.А із часом мені здається у всіх проблеми є(

avatar
Вадим Булава
23.03.2025, 18:27:12

Вони з'являються з нізвідки, просто маю пройти певний відлік часу, і потрібний сюжет завжди виринає з глибин уяви, Безмежності...

Показати 3 відповіді
Ева Вітер
23.03.2025, 22:07:01

Вадим Булава, За такий не дуже довгий період ви багато книжок написали. І вони всі не на 3 сторінки а переважно 100 і більше,бачу вас натхнення не покидає,і це класно. Мені б таку музу не вередливу))) Ви видаєте друковані книжки чи тільки в електронному вигляді?

Інші блоги
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Морок в усіх на очах
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше