Додано
21.03.25 18:02:30
Чи буває виснаження у написані книги
Часто буває, що натхнення зникає. Я не знаю, про що писати далі, і як би не намагалася щось вигадати, нічого не виходить. Тоді просто відпускаю цей процес. Але через деякий час несподівано з’являється ідея, і я відразу ж сідаю писати, щоб не втратити її.
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Спішу похвалитись, що сьогодні мая історія про Лідію, яка стала Розі, доєднується до надзвичайно цікавого флешмобу "Мелодія кохання" від чудових Тетяна Степанкевич та Крісті Ко. Для
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Привіт, мої любі! Ну що, видихаємо? Чи ще не виходить? Сьогодні вийшов, напевно, найважчий, найкривавіший та найемоційніший 15-й розділ «Княгині з Півночі». Принаймні на цьому етапі. Бо справжнє м'ясо буде ще попереду. Коли
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе буває у кожного. Знаю що деякі автори пишуть одразу дві книги, щоб в разі вигорання над однією, шукати натхнення в іншій
Ева Вітер, У мене теж був перерив у кілька місяців книги, яка зараз публікується тут. Прийшлося навіть перечитувати написаний раніше матеріал, бо я вже забула про те, що писала і чим все закінчила. У мене навіть головна героїня має спочатку чорне волосся, а потім руде, але читачі здається цього не помітили, бо ніхто поки що зауважень не зробив ))) Іноді потрібно дати собі час і не тиснути на себе. Але час від часу повертатися хоча б подумки до проекту, тоді можуть прийти свіжі думки
Ну... У мене навпаки. Інколи немаю часу щоб писати а дуже сильно хочеться.
Надія Філіпська, Потрібно загуглити варіанти створення такого пристрою, та знайти інвестора(¬‿¬)
Якщо річ іде важко - можна трохи відволіктися від неї, переключити увагу на щось інше. На новий чорновик, наприклад. Таке зустрічається коли річ велика, і пишеш ти її довго))
Юрій Гадзінський, Колись я так відволікся на 4-5 років ಠ_ಠ
Якщо взагалі повний ступор, то можна спитати поради у ChatGPT, він дає гарні ідеї для сюжету. В мене взагалі ідей більше, ніж часу, щоб їх реалізувати і це трохи бісить))) А щоб самі книги в процесі не зупинялися мені допомагає план. Знаю, не всім це заходить, але мене особисто плани рятують, коли я туплю на рівному місці)) Бо натхнення примхливе, то є, то немає, а план в цьому трошки допомагає. Але то коли є хоча б приблизна ідея.
Анна Потій, Я за планом знаю, яка наступна сцена має бути, але якщо в мене пропало натхнення і я починаю її писати, вона виходить дуже поганою,беземоційною,прісною, ніби просто заповнюю порожнє місце текстом. І це найбільше дратує – коли розумієш, що можеш зробити краще, але зараз просто не виходить.
У мене ідеї є. Але на жаль не завжди вистачає часу щоб писати. Коли зупиняється сюжет, то просто переходжу на другу книгу, або створюю обкладинки та арти до книги.
Через це напевно проходив кожен. Сама тільки недавно вилізла з цієї прірви.
Ева Вітер, Мені запропонували співавторство, я довго вагалася, адже жанр зовсім не мій, та всетаки вирішила спробувати, але не завжди комусь довподоби коли ти зі своїм начинням починаєш хазяйнувати в чужій кухні, тож ми досить швидко по блокували одна одну і я таки приступила до своїх давно розпочатих робіт. Як то кажуть: все що не робиться то все на краще))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати