Додано
20.03.25 18:03:07
Дякую всім, хто поділився думками!
Друзі, після останнього запису в блозі про падіння кількості прочитань, я не очікував такої кількості відгуків і рекомендацій. Дякую всім, хто поділився думками!
Отже, вирішив змінити формат подачі “Кішка, яка гуляла сама по собі”. Відтепер це буде повноцінна книга, яка оновлюватиметься щосуботи. Перші три частини залишаться на Букнеті безкоштовно, назавжди. Наступна книга включатиме всі попередні (з невеликими правками), а також нові розділи про пригоди Софі Макарт.
Залишилося найважливіше — обкладинка! Є кілька варіантів, зокрема й ті, що були раніше. Тож звертаюся до “колективного розуму” за допомогою у виборі :)
1.
2.
3.
4.
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Привіт!
Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую усім переможця визначено, №3 :)
Останні дві більш за все заходять)
Лара Роса, +
В третьої найкраща в плані кольору. Цим вона підкуповує. Ну і четвертий варіант теж хороший, бо чорно-білий завжди виглядає стильно)
Ель Грей, +
Мені третя подобається. ))
Олесь Король, +
Мені остання дуже подобається
Немеш Іван, Так, остання не схожа на решту :)
Вітаю) Мені більш сподобались номер 3 та 4)
Іржі Вінк, +
Мені дуже подобається назва твору!)))
А щодо обкладинки... Третя чудова, тож я віддаю свій голос за неї))
Але остання, якщо б була у кольорі, яскравішою, теж могла б сподобатись більше, ніж інші)
Марина Тітова, Дякую.
Поки в лідерах №3. :)
Вітаю. Мені чомусь третя відкликається, решта якісь похмурі(суто для мене)
Оксана Павелко, Мабуть, у мене з вами схожі смаки щодо обкладинок )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати