Додано
20.03.25 14:14:13
Сакральні 300к
ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ!!!
Сакральні 300 тисяч знаків подолано, уявляєте? Я просто... Я просто все...
До кінця книги лишилося два розділи. Фінал і епілог.
Це був довгий шлях, це був хвилюючий шлях і це було... Це було завдяки вам, вашій підтримці. Давно забуте відчуття. Змогла, зробила, написала!
Я дякую усім, хто був поряд, хто підтримував мене.
Люблю вас.
Всім цьом!

Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю. Це дійсно багато знаків на таку кількість сторінок (це лише моя думка☺️).
Бажаю щоб книга мала таку ж кількість прочитань як і знаків
Немеш Іван, Цілком)))
Вітаю! А тепер оте все сакральне вичитати та підкорегувати, а потім ще раз вичитати:))
Оксана Павелко, Дякую, навзаєм)
Вітаю! Круте досягнення
Olha Alder, Якщо чесно — сама в шоці))) особливо від швидкості)))
Вітаю! Це справді велика робота. Нехай ваші зусилля принесуть вам успіх!
Поліна Ташань, Дякую, нехай так і буде)))
Вітаю. Тепер бажа, хай у вас з'явиться ще 300 підписників)))
Нікнейм, Дякую, нехай так і буде! Всім хочеться уваги до своєї творчості)))
О, вітаю! Це дуже приємна новина!
Чарівна Мрія, Дякую, дякую! Я зараз так нервую, ніби це мої прямо взагалі перші 300К написані. Тут в мене все "вперше", і ці емоції такі позитивні, що я шкодую лише про одне - треба було зробити це раніше!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати