Книга-пісня. Дубль 13

Слава Україні!

От як буває, інколи треба певний час, щоб отримати бажане. Хоча, поки чекаєш, можна втратити всю надію. І я могла б зараз гомоніти про глобальну проблему, яка у нас по сусідству, але оскільки це літературний сайт, то говоритиму про книги.

І оскільки я такий-сякий автор, говоритиму про свої книги, а конкретно про одну, до якої досі не знайшла ідеальний візуал для обкладинки, а також ідеальної пісні.

Хоча…

Пісню таки вже знайшла.

І це парадокс, бо я не люблю творчість співака, який заспівав цю ідеальну пісню. А співав він її в парі з іншою виконавицею, у них дует, але її творчість також у мене під знаком питанням. Та все ж, ці двоє створили прекрасну пісню для моєї феєчки та її українського принца.

Вони взяли вірш пана Іздрика, залучили Євгена Хмару і зробили щось неймовірне.

Тому слухаю я цей шедевр вже кілька днів поспіль, а перед очима феєчка в обтислій сукні йде по подіумі, а Роберт тихенько сповзає зі стільця, бо удзрів ту, яка причесала його настовбурченого чуба. А потім кинула в нього чоботом, щоб назавжди забрати із собою неймовірно гарну картину, що оспівує любов, і маленьку таємницю під серцем.

І нарешті я маю для цих двох пісню! Я думала, що ніколи такої не буде. Бо це ж феєчка… Хто здатен написати для неї щось феєричне! Аж написали.

А ви слухайте, бо це до мурашок на тілі. І читайте, бо це також до мурашок.

 

За тобою

(стара обкладинка)

(нова обкладинка)

І хай згорить москва!

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любов Козлова
01.02.2026, 13:48:40

Дякую за Ваш талант не тільки як автора,а як за творчу людину.❤️❤️❤️

Інна Камікадз
01.02.2026, 13:50:27

Любов Козлова, Дякую, що читаєте та коментуєте. Бо ми, автори, як діти)) Нам таке треба)

avatar
Valentina
17.03.2025, 21:50:14

Улас!!!♡

Інна Камікадз
17.03.2025, 21:53:47

Valentina, Пісня реально така)

100%попадання. Погоджуюсь з дівчатами , пісня ніби написана під наших героїв.

Інна Камікадз
17.03.2025, 21:34:38

Світлана Герасимчук, І я дочекалася цієї пісні))

avatar
Любов Трохимчук
17.03.2025, 20:41:17

Супер! До мурашок))
І саме по цих героїв! Однозначно!
Позавчора промайнуло в новинах, шо вони записали дует. Ну дует та й дует. Сама б я його точно не слухала. Дякую))

Інна Камікадз
17.03.2025, 20:46:11

Любов Трохимчук, А я вам тут підсунула, то тепер точно послухали))

avatar
Наташа Міщенко
17.03.2025, 20:26:01

О так, пісня в саме яблучко, те що треба. Дякую за знахідку, сама б точно їх не слухала.

Інна Камікадз
17.03.2025, 20:30:53

Наташа Міщенко, Я люблю наших співаків і завжди відстоюю їх, бо ми маємо гарну українську музику, хто б що не казав

avatar
Светлана Шевчук
17.03.2025, 20:23:27

Монатіка не слухала ніколи,не моє і крапка,але ця пісня попаде до мого плейлиста. Ця пісня ідеально підходить,чітке відчуття,що писалася спеціально під цю книгу!

Інна Камікадз
17.03.2025, 20:30:06

Светлана Шевчук, Монатік категорично не моє, я його ніколи не сприймала навіть як співака, але це насправді добре та якісно зроблено

avatar
Svetlana Mischenko
17.03.2025, 20:03:35

Дійсно підходить на всі ? для Феєчки!!!! Хай згорить вщент!!!

Інна Камікадз
17.03.2025, 20:17:00

Svetlana Mischenko, От і мені здається, що пісня суперово підійшла

avatar
Лілія Квіткова
17.03.2025, 19:49:34

З певних причин давно не слухала пісень Монатіка. Але ця пісня бомбезна ! І книга ваша бомбезна !
Піду ще й Іздрика почитаю, бо день був важкий...

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
17.03.2025, 20:16:00

Лілія Квіткова, Я Іздрика люблю, аж тут така краса взялася на його вірш

avatar
Iryna Shtogrin
17.03.2025, 19:42:39

Феєрично! Точно про них!

Інна Камікадз
17.03.2025, 19:54:00

Iryna Shtogrin, І мені так здається)

avatar
Svitlana
17.03.2025, 19:44:58

Якраз зараз перечитую цю книгу , пісня прямо в точку . Феєчка - неймовірна, Роберт гідний її чоловік , а ще не можу не захоплюватись Максимом для мене це спавді кращий з кращих!!!

Інна Камікадз
17.03.2025, 19:53:18

Svitlana, Максим задав планку, яку Софія ніколи б більше не понизила, тому Роберта треба було тягнутися

avatar
Олена Гушпит
17.03.2025, 19:48:53

Я теж не дуже до цих виконавців,але..!!! Пісня 100% про Феєчку!!! ❤️❤️❤️

Інна Камікадз
17.03.2025, 19:52:36

Олена Гушпит, Ці виконавці геть далекі від того, що я люблю в музиці, але цю пісню виконали ідеально

Інші блоги
Єдина знижка в передплаті
Після знижки ціна на книгу зросте ​✅Чого очікувати від історії: ✔​Заборонене кохання, яке межує з божевіллям. ✔​Гострі емоції, від яких перехоплює подих. ✔​Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше