Я бачила у ньому героя, а він...

Ми надто близько. Я до нього близько. Настільки, що відчуваю подих на своїй щоці. Він пахне м'ятою та тютюном. Раніше він був вищий за мене, переконана, і зараз теж, якщо витягнеться на весь зріст. Зараз він сперся на двері своєї дорогої машини і це полегшує мені завдання.

Я простягаю руку. Вона тремтить, ніби я пробігла сотні кілометрів, але впевнена, адреналін би і тоді колотив мене менше. Зараз же моє дихання збите, що, здається, не відновити і я торкаюся крижаними пальчиками його гарячої щоки.

Спочатку трохи, тільки кінчиками, потім впевненіше і ще...

— Справжній... Це справді ти? Я з'їхала з глузду...

Видихаю. Він мовчить. Дивиться, не кліпаючи. Я провожу по скроні, окреслюю брову, спускаюся до губ. Там, трохи нижче, на підборідді, має бути шрам. Він дістався йому через мене. Відбивав.

Торкаюсь великим пальцем і очі мої, напевно, стають, наче блюдця. Тому що шрам є. Господи, моє серце зараз зупиниться, настільки воно калатає.

— Дем'яне… — як підтвердження, докір. Та що завгодно!

Вітаю, мої вогняні! Емоційно? Знаю, що так. А ви уявіть, що там у книзі!
"Його всупереч"

Він був її героєм в дитячому будинку. А потім вони загубилися. Демʼяна всиновили заможні люди, а Марії довелося карабкатися самій.
Що принесе обом несподівана зустріч?

Його всупереч
— Дивись, он він! Лісовський Дем'ян, — шепоче Саша Сомова, пальцем вказуючи на юнака біля спортивного авто.
Лісовський… Дем'ян…
Прізвище мені не знайоме, тільки ім'я.
У моїй пам'яті воно все ще належить хлопцеві, якого я нарікала героєм.
Тому, хто врятував мене від побиття, зберігши життя, а потім став моїм захисником.
Тому, хто зрадив. Кинув. Забув, так і не виконавши дану мені клятву.
Дем'ян. Ім'я зрадника, ім'я рятівника.
Але це точно не він. Мій був Гончаров.
Не він же, так?

♡ Читати тут ♡

А також запрошую у свою шалену новинку! Продовження улюбленого циклу "Чоловіки-Титани".

Ви чекали на цю дівчинку, чекали на цього чоловіка. Але ніхто не чекав на...

ЛЮБОВНИЙ ТРИКУТНИК

Ти. Я. Інший.

ти я іншийКоли ви погоджуєтесь на стосунки без зобов'язань, є кілька важливих правил.
Перше: не закохуйтесь. Тут я одразу провалилася.
Друге: якщо все ж закохались — розривайте стосунки. І знову налажала.
Третє, найважливіше: що б не сталося, ні за яких обставин не підходьте до межі з іншим чоловіком. Навіть якщо це старшокласник з вашої школи, якого ви колись ненавиділи, а тепер він мріє отримати вас собі.
Будьте обережні! Ви ризикуєте потрапити в небезпечний любовний трикутник із двома спецпризначенцями!
• • •
Події у цій книзі відбуваються у мирний час. Будь-які збіги з реальними людьми є випадковими.

Історія Юлі.

НЕ ЧЖЧ, а любовний трикутник

♡Читати тут♡

9NbN4mC-

Багато новин про книги та трохи особистого у моїх соціальних мережах. Зараз у моєму телеграмі ми з авторами організували для вас дещо цікавеньке.

 тг інст

Дякую, що ви зі мною!

З любовʼю,
Ваша Рошаль 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
13.03.2025, 08:16:06

Вогонь!!! ❤️❤️❤️

avatar
nikon
13.03.2025, 03:02:11

Дякуюююю!!!!!!!

Інші блоги
А хотіли просто писидіти спокійно
Вітаю любі друзі! Візуалізація глави 12 до книги " Новорічна куля з вухами" "Мухтар висунув морду в пройм дверей. Білка, сплигнув з дивана, з заливистим гавкотом підбігла до батька, намагаючись його вкусити, бігала
4.5.0. Варто пам'ятати в який час ми живемо
В рамках безстрокового марафону Тетяна Гищак «Бісеня на лівому плечі» автор Очерет. Ця історія, яка вкотре нагадала мені, у який час ми живемо та кому завдячуємо можливістю прокидатися щоранку. Головний герой,
Наближення шторму. Нова частина вже додана
Частина від головного героя вже додана, запрошую до читання! — Чому ви виглядаєте так, ніби прийшли на роботу після п'яного загулу, міс Грейсон? — І пахнете відповідно, — підтакує Лео й театрально махає рукою
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше