Більше ніж твір/книга/фільм/серіал - це Дім

Я помітила за собою таке що повертаюсь до певних творів/фільмів і тп. знову і знову. Хоча я бачила вже його 100 раз, і нічого нового там не побачу. 

Але мені то дарує відчуття "дому", герої вже як рідні, здається що я знаю їх вже багато років (а так воно і є, взяти наприклад того ж самого Гаррі Поттера, чи Сутінки). Але у мене ще багато особливих для мене серіалів. 

Щоб відчути себе зараз, в цей момент так, як відчувала колись тоді, давно..з якоюсь людиною поруч, якої вже нема давно, але я хочу почуватись так, наче вона ще Є. Або почуватись як тоді, в той період часу, для мене це "я в 4 класі молодшої школи, дивлюсь серіал після школи, моя бабця готує смажену картоплю на плитці яку топлять дровами, на дивані кішка з новонародженими кошенятами, подруга дзвонить по телефону, зараз щось цікаве розкаже, і все життя ще попереду". І тоді ще не знала який крінж і треш станеться пізніше...ще нема "гір непід'ємних на плечах", просто легкість, тепло, легке передчуття цілого життя попереду.

 

Хто із персонажів чи самих творів ВАШ ДІМ?

Що можна перечитувати/передивлятись, знову і знову, щоб підтримати себе психологічно, адже воно неначе обіймає тебе, і переносить у минуле. 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Голодні ігри) передивляюся дуже часто. Але це не про спогади, а те, що хочеться передивлятися та перечитувати. те, що повертає у спогади... Наруто. Але я вже його не стану дивитися) або Буремний шлях. Я була фанаткою в дитинстві, а жодної серії зараз не згадаю)

Eva Northman
07.03.2025, 12:54:35

Діана Козловська, О, треба подивитись, давно не бачила Голодних ігор))

avatar
Наталія Шепель
06.03.2025, 21:25:30

З серіалів це звісно "Світляк" ("Firefly") та "Друзі" ("Friends"). Серед книжок це тільки "Хроніки Нарнії" ("The Chronicles of Narnia").

Я зараз майже зовсім нічого не дивлюсь. Раніше я передивилася всі сезони Надприродного — ця історія про братів Вінчестерів мене справді зачепила. Із фільмів особливо запам’яталися Стокер, Спліт і Вітряна ріка. Чому саме вони? Можливо, справа в атмосфері, напрузі або грі акторів, яка змушує повірити кожному погляду й жесту. У Спліті мене вразила багатогранність головного героя, у Вітряній ріці — холодна, безжальна правда, а Стокер просто зачаровує своєю похмурою естетикою.

Інші блоги
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Дорогі підписники та автори!!!
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше