Книга-пісня. Дубль 11

Слава Україні!

Гарного часу доби усіх, хто сюди забрів.

Тяжко жити з ідеями, якщо вони тебе не полишають. Ще тяжче, коли ти не можеш їх втілити, або коли бачиш ідею, але не знаєш з якого боку до неї підступитися. Гадаю, це стосується будь-якої сфери діяльності. Навіть до ідеї прибирання треба підходити творчо))

А до ідеї «Книга-пісня» я підходжу прискіпливо. Мій плейлист величезний, і вечір понеділка хочу розмалювати викликом, драйвом та нестримністю. Можливо, десь надривом. Бо саме таким в моїх очах постає серб. Мій краш. Мій рудий велет. Мій майстер найкращих рольових забавок.

Це чоловік, що живе серед безлічі світів, хоче книга далека від жанру фентезі. Ми маємо перед собою картинку, де, здавалося б, великий та сильний чоловік не може бути вразливим. Хіба, це заборонено? Чи таким чоловікам, та й будь-яким взагалі заборонено відчувати?

Еміль, мій серб – людина військова. Вишколена. Він найманець, що нанюхався не тільки пороху, а й через обов’язок втратив дружину та сина. Поки йшли навчання, він став вдівцем.

Шукав смерті, а знайшов блакитнооку Мілану, яка, аби захистити колишнього нареченого від нападок владного батька, стала інвалідом. Я люблю такі неоднозначні теми в книгах піднімати. Можливо, не всім вони заходять на цьому сайті, але інакше писати не вмію. Хай краще від книги бомбить, аніж жодної емоції))

А ще я хочу, щоб вас бомбило від цієї пісні, як і мене бомбить від неї. Адже, як на мене, вона бездоганно передає вайб Еміля та Мілани.

 

Читайте і слухайте!

Рольові забавки

І хай згорить москва!

 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Eka nurcahya ningsih
15.02.2025, 04:24:09

Ваша ідея про Еміля та Мілану дуже захоплююча; чи плануєте ви розкрити більше деталей про їхні стосунки в майбутніх розділах? Привіт PTS Terbaik

Інна Камікадз
15.02.2025, 06:53:18

Eka nurcahya ningsih, Не планую))

avatar
Lara
11.02.2025, 16:55:13

Пісня крута. Сила і ніжність переплетені, як в Емілі.

Інна Камікадз
11.02.2025, 17:22:17

Lara, от мені ця пісня саме про ці відчуття)

avatar
Елена
10.02.2025, 21:29:00

А на яких ще сайтах є Ваші книги? Бо якщо є ще книги не опубліковані тут, то де їх можна прочитати?

Інна Камікадз
10.02.2025, 21:32:24

Елена, Мої книги тільки на цьому сайті))

avatar
Олена Гушпит
10.02.2025, 19:36:16

Як на мене,то краще не охарактеризуєш і не передасиш всі грані характеру Серба!!! Як про нього писана..!!! ❤️❤️❤️
І най попіл розвіє вітер!!!

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:39:24

Олена Гушпит, Я чогось довго носилася з цією піснею, бо вона досить незвична слуху, але потім ми пристрілялися))

avatar
Оксана Кіс
10.02.2025, 19:23:50

Еміль просто неймовірний чоловік♥️Такі номера і гострі слівця , що викидала Мілана не кожен чоловік витримає не подавши виду .А Еміль вдалося .Книга просто неймовірна♥️

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:30:11

Оксана Кіс, Еміль бачив надто багато в своєму житті, аби не витримати Мілану))

avatar
Vita
10.02.2025, 19:10:06

Гадаю, тут теж все підходить, як завжди в ціль❤️❤️❤️

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:21:59

Vita, Дякую ❤️

avatar
Любов Трохимчук
10.02.2025, 19:09:39

Також мабуть, окремо пісню сприйняла б по іншому. До книги про Себа, то бомба. Дякую:))

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:21:53

Любов Трохимчук, Пісня специфічна, як і мій серб)

avatar
Kate Mag
10.02.2025, 19:06:40

Гарна книга! Цей велет однозначно вартує знайомства з ним, тому не зволікайте ;)

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:21:32

Kate Mag, Дякую ❤️

avatar
Valentina
10.02.2025, 18:51:03

Цікава інтерпретація до книги.) Дякую!❤️❤️❤️

Інна Камікадз
10.02.2025, 19:00:19

Valentina, Дякую))

avatar
Lydmila
10.02.2025, 18:14:15

☀️♥️♥️♥️

Інна Камікадз
10.02.2025, 18:17:57

Lydmila, Дякую ❤️

avatar
Marina Tkachenko
10.02.2025, 17:47:52

Не знаю, чи сприйняла б так, як щойно, цю пісню, якби не прочитала книгу раніше. Хоча, всі Ваші книги "бомблять" різними, іноді абсолютно протилежними емоціями! Дякую за Ваш талант і вміння передавати образи героїв, ситуації, почуттів та відчуттів! І хай згорить до тла!

Інна Камікадз
10.02.2025, 17:50:36

Marina Tkachenko, Маєте рацію, то спочатку треба читати, а потім слухати. Хоча, можна послухати, бо пісня сама по собі гарна

avatar
Ганна Тодорів
10.02.2025, 17:44:33

Книга неперевершена! Від харизми серба штормить. І Мілана цікава своїм характером. Однозначно вони вартують одне одного)

Інна Камікадз
10.02.2025, 17:46:14

Ганна Тодорів, бо не може не штормити, коли він і сніданок зготує, і пісні заспіває)

avatar
Svetlana Mischenko
10.02.2025, 17:42:28

Що можу сказати.... Шикарно!!!!! Хай згорить до тла!!!!

Інна Камікадз
10.02.2025, 17:45:45

Svetlana Mischenko, дякую!!!

Інші блоги
Новинка ✨золотої фантазії✨
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Перша двадцятка))
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Старт передплати на "Маму за контрактом"!
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Увага, новинка!
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше