Дракони і інше

                Є в мене певна цікавість до творчості таких само новачків, як і я.

                Не те, щоби це була конкуренція – я досить доросла, аби порівнювати себе лише із собою з минулого, відмічаючи власний прогрес. Це, скоріше, спортивний інтерес і спостережливість. Ну, от цікаво мені зайти на якийсь сайт-портал-теде, і освоюватися там, одним оком поглядаючи на тих, хто теж «новачок». Не для того, аби конкурувати, а для того, аби не відчувати себе «новенькою» на самоті.

                Іноді навіть прориваються думки якось підтримати таких само «новеньких» вподобайками чи переглядами. Альтруїзм? Можливо.

                Це я пояснювала мотиви, чого я оце взялася за рецензію першої книжки на профілі авторки Мія Золота. Ця авторка  дебютувала на Букнеті з фентезі «Віддана дракону».

                Почала його читати, потім авторка зробила паузу. А оце повернулася, і я заново перечитую, аби пригадати подробиці. Цікаве виходить фентезі з величезними перспективами. Але я поки не готова рецензувати – насолоджуюся читанням. А в блог написала, аби «тизер запостити»!

                Рецензія буде скоро, бо читання захопило мене так сильно, що ледь не забула про розділ свого «Випадкового свідка». Оце напишу і продовжу читати і насолоджуватися. Драконів люблю – страх!

                А кому цікаво те, що я пишу (не лише детектив, а й блоги) – підписуйтеся, не соромтеся. Попереду ще багато цікавого!

                P.S. До речі! В мене ще буде рецензія на роман Кіри Ендрю «Неон у титанових венах»! Але трошки пізніше.

                До зустрічі в блогах і коментарях.

                Всім цьом!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мрія Чарівна
08.02.2025, 19:23:01

Вітаю на Букнеті) Якщо любите жанр фентезі, то маю нахабство порекомендувати вам власний твір "Таємниця твоїх очей". Кохання, трохи суперництва, трохи бійок та еротики. І щасливий кінець. Хоч і не для всіх)

Показати 3 відповіді
Мерайя Д Рок
09.02.2025, 22:00:55

Чарівна Мрія, Я намагаюся знайти і відмітити щось хороше в усьому. Є в мене така звичка)))
Не уявляю, що я маю прочитати, щоб сказати "фуууу, фігня")))
А, хоча... Слаттерпанк (чи як воно там?)))))
Хоча, колись хвалила оповідання в цьому ж жанрі за просто неймовірну авторську мову. Як же автор добирав синоніми...
А фентезі поганим не буває — це аксіома)

avatar
Джуні Салем
09.02.2025, 18:31:35

Книгу Мії я вже почала читати. Цікаво було, як авторка розкрутить популярний сюжет. З власного досвіду можу порадити одне: реально допомогти можна не лайками і пустими підписками, а бібліотеками, прочитаннями і регулярними коментарями.

Показати 5 відповідей
Мерайя Д Рок
09.02.2025, 18:54:11

Джуні Салем, Для початку так))) І не лише прочитати, але й, схоже, вивчити)))

avatar
Олесь Король
08.02.2025, 20:16:00

Рада вітати. Я також альтруїст напевно. Намагаюся підтримувати всіх новеньких бо пам'ятаю якими важкими були перші тижні . Я прийшла сюди на свята і пам'ятаю як було самотньо. Всіх вітали , а я нікого не знала. Було кепсько.

Показати 4 відповіді
Олесь Король
09.02.2025, 18:46:29

Мерайя Д Рок, Я також. )))

avatar
Мія Золота
08.02.2025, 17:50:19

Дякую, дуже приємно, що книга вам сподобалась! Взагалі мене так тепло прийняли на Букнеті, незважаючи на те, що я трохи налажала ( спершу змінила жанр профілю, потім зникла на тиждень) І все одно дуже радію, що мої читачі підтримують мене. Зазирну і до вашої новинки обов'язково!

Мерайя Д Рок
09.02.2025, 17:45:23

Мія Золота, Дуже сподобалася - то м'яко сказано. Дракончик такий милий!
Знаєте, мене теж дуже тепло прийняли, я навіть трошки здивувалася. Завжди страшно приходити в якесь нове для себе місце, де невідомо що і як. І раптом увага, так багато для новачка. Я трохи розгубилася, якщо чесно.

Інші блоги
Ви вже це бачили?
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Фінал "Ляльковода"
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Перше знайомство
Привіт Я — автор, який пише історії про людей, у чиїх життях усе починається з простого моменту: погляду, випадкової зустрічі або звичайної розмови через паркан. Мені подобається створювати героїв, які спочатку
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше