Мій 2024 рік у книжках. Підсумки
Підсумки 2024 року
Привітик! 2024 рік став роком розкриттям, на сьогодні одного з моїх найулюбленіших занять – письменництво, яке я обожнюю! В основному у цьому році я змогла:
Написати чотири книги
Почати свій творчий шлях
А також наповнилася багатьма ідеями, які буду втілювати у реальність
Перерахую основне, що я зрозуміла для себе у цьому році.
1. Писати книжки – духовна творчість: коли я працювала над першою книжкою, зауважила що поки писала духовно мандрувала разом з головною героїнею. Відчувала усе, що відчував персонаж, керувала його реальністю та допомагала долати, здавалося, неможливе. Багато думала та діяла - це посприяло цікавому розвитку подій та вдалому сюжету.
2. Для створення гарної книжки треба не тільки вміти писати: адже коли закінчуєш писати книжку, необхідно перевірити твір на готовність бути опублікованим. Тут не тільки важливо знову перечитати написане, можливо змінити щось й переробити на краще. Використовуючи купу додаткових ресурсів, по якім проходить кожен розділ моїх книжок відфільтровується багато непотрібного з незрозумілим. Саме це потім полегшує читання книжки, та навіть заохочує прочитати ще щось від цього автора. А найголовніше, чого іноді немає у творах – як можна читати працю, куди письменник не вклав своєї душі? Чи можливо втілити свою ідею, не вкладаючи у неї себе? Таке буває, але ж навколо є безліч речей, якими можна надихнутися: фільми, серіали, інші книжки, музика, будь-які випадки з життя – за ідею можна взяти будь-що. Додам планування книжки, також необхідно для обґрунтування своєї ідеї. Виписавши на листок основне щодо майбутнього твору – можна зекономити купу часу, або зрозуміти чого не вистачає до крутого сюжету.
3. Не потрібно перенапружувати себе: часто стається, коли наче й хочеш написати, а ніби й жодної потрібної думки немає для початку. Цей випадок потребує Вашого відпочинку та часу розмислити, що Вам хочеться зробити. Допомогу також можна попросити, наприклад у штучного інтелекту, або когось з рідних, друзів. Потрібна ідея з’явиться у будь-який момент, обов’язково «Впіймайте» думку, та продовжуйте створювати власний шедевр! Головне – не примушувати голову на раз-два придумати ідею, усе поступово та не поспішаючи.
4. Іноді доводиться вкладатися декілька разів: взагалі правильно було б вкластися один раз якісно та зі спокійною душею писати нову книжку. Може й таке відбуватися, що навіть після завершення твору здається «чогось не вистачає». Доповнювати свої праці – нормально, вдосконалювати власні речі просто супер навичка. Від цього книга не стане гіршою – покращиться! Звичайно, якщо тільки грамотно до цього підійти, в інших випадках результат може не вийти. Можна перечитуючи твір змінити деталі, як ніяк усе впливатиме на кінцеву книжку.
А які речі у письменництві зрозуміли Ви? Що Вам допомагає покращуватися та поліпшувати книжки? Діліться спостереженнями!
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Дуже змістовний блог, я згодна з Вам щодо усіх пунктів. Навіть не знаю, що додати) Мені допомагає поліпшувати книжки мої рідні та друзі (це щодо сюжету) та сайт https://corrector.co/uk (Щодо граматичних помилок). Чотири книги - це багато, як для початківця! Видно, старалися. Я, до речі, в минулому році написала три книги, але опублікувала лише дві (третя вимагає перероблення). Бажаю Вам й надалі успіхів!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати