"Читаємо разом"

"Читаємо разом"

Добрий вечір цімборики, автори і читачі. Дай Боже і вам тоже. Ділюся з вами цікавими уривками моєї книги "Людина у човні". 

...

— Ти справді воював, чи просто це твій міф, щоб люди давали милостиню? — навіть, якщо він і збрехав, то я не збирався його засуджувати, мені просто хотілося для себе дізнатися правду, надто вже я допитливий.

Він поглянув мені в очі і розчинив свою поношену куртку, потім підняв футболку так, щоб я міг розгледіти усі сліди від куль, шрами від ножа і операційні шви.

— Тепер, що ти думаєш синку? Що скажеш? — запитав він дивлячись в мої очі з величезною гордістю, знаючи, що істина за ним.

— Думаю, що наша країна забула своїх героїв! — сумними словами промовив я.

— Не просто забула, вона їх розтоптала! — він поправив свою футболку і тут було важко з ним не погодитися, влада забула про нас, ми їй потрібні, лише поки з нас можна щось взяти, а коли ми стаємо непотрібні, нас викидають, як відпрацьований матеріал.

— Якби ж я міг зробити більше, але зараз такий час, що кожен бореться як може! — здається я виправдовувався, або просто пояснював людині стан справ.

—  Ти й так зробив для мене багато, нагодував мене, я щиро дякую тобі, хай навіть більшість людей наслідує зло, але все ж є меншість, що несе світло в цей морок темряви, тепер я знаю, що моя боротьба була недаремною! — на його вустах з'явилися ледь помітна усмішка, невиразна, проте щира.

— Це дрібниця в порівнянні з тим, що для мене зробив ти! — я справді з пошаною ставився до таких людей, людей-героїв завдячуючи їм.

...

Посилання на мою книгу→→→Людина у човні

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Одобрюю!

Vladyslav Derda
18.12.2024, 20:08:01

Валерій Калінов (Demolition), Щиро вдячний!

Інші блоги
Спека, секс та солодкі поцілунки
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х. Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Музика поєднує серця
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше