Книга-пісня.Дубль 5

 

Слава Україні!

 Уявіть, що ви перебуваєте на футбольній арені Франкфурт-на-Майні. Усі місця заповнені різношерстною публікою, а посеред поля боксерський ринг. Зібралися фанати зі всього світу, аби подивитися на улюбленого боксера. І от під їхній лемент, а також під гімн України, з прапором на плечах, виходить Бандерівське чудо. Чорна чуприна заплетена в косички, бо ж не комільфо ходити, як Іво Бобул, а в думках мрії про перемогу та повернення додому, тому що там чекатиме згуба.

Тільки ж, завоювати ту згубу не просто - вона покруча привезла. А покруч ще та скотиняка, і впоратися з нею якось треба. Для цього варто взяти три цеглини… Але не для того, про що ви подумали))

Для антуражу потрібна відповідна музика, яка обов'язково нагадає прийдешньому поколінню, як воювали їхні діди та бабусі. Гадаю, наше покоління цю композицію асоціюватиме лишень з подіями, які відбулися 24 лютого 2022 року.

Для мене ж вона нерозривно пов'язана з Бандерівським чудом, трьома цеглинами і карколомною вправою, яку здатен виконати не кожен сміливець.

Жодних правил (назва клікабельна)


AD_4nXe4PvC87mmF04FIMhA1729bx1pevzL87juyp4u4p1YddZpzkBN7zjMVW2A9Yvuzl2gX2dBsA-NHHX7h7xQHiRLoBfhjPhuaj25V6Ut-f3cJcIGZ7W7iPYx0jsIPu_hnYy1988_6KnZlYmmCfm0Nrg?key=2UcwZUdnIIQ-7Esronhd6A

І хай згорить до тла те кодло!!!

 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра
15.11.2024, 19:26:55

І тут в яблучко! Саме під таку пісню мають виходити такі хлопці))))

Інна Камікадз
15.11.2024, 19:28:04

Іра, І я так думаю:) Часто уявляю собі цю сцену))

avatar
Vita Melnychuk
15.11.2024, 09:46:13

Оу,красунчик!:))Та щоб вже скоріше згоріло те кодло!Або втопилось у своєму смердючому болоті!!!

Інна Камікадз
15.11.2024, 09:57:54

Vita Melnychuk, Обидва варіанти прийнятні))

avatar
Kate Mag
14.11.2024, 14:21:07

Матвію пасує!
Хай вигорить до тла!!!

Показати 2 відповіді
Kate Mag
14.11.2024, 18:29:52

Інна Камікадз, Як і його згуба) та двійко діточок❤️

avatar
Катя Купрейчук
14.11.2024, 15:53:55

Сам смак! Піду перечитаю улюблену серію! ;)І хай згорить москва!

Інна Камікадз
14.11.2024, 16:01:46

Катя Купрейчук, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Валентина Лизун
14.11.2024, 12:01:05

Які наші хлопці наполегливі та чудові ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Валентина Лизун
14.11.2024, 14:55:43

Інна Камікадз, Чекаємо кожного ❤️

avatar
Наталія Рибачок
14.11.2024, 14:28:04

Всі книги серії супер!

Інна Камікадз
14.11.2024, 14:31:57

Наталія Рибачок, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Любов Трохимчук
14.11.2024, 14:03:19

Нехай згорить до тла!!!

Це однозначно, ще один наш ГІМН! І на ринг виходити під нього, то КАЙФ! А її косички, то взагалі МУЗИКА! Дякую Вам, Інночко. Рада, що знайшла і запала на Ваші книги. ТВОРІТЬ! Ми чекаємо...

Інна Камікадз
14.11.2024, 14:31:34

Любов Трохимчук, Я вважаю, що ця пісня стала неформальним гімном тих події, що підняли загальнонаціональний дух

Згуба і його фетиш її волосся, яке він заплітав у косички,і яке їх поєднало, сплело серцями і тілами назавжди. Нехай згорить мацква і попіл зацементуємо!!!♥️♥️♥️

Показати 2 відповіді
Таісія
14.11.2024, 13:59:07

Наталья Русанова, Мені цей момент з заплітанням волосся запамʼятався назавжди, це так ніжно і про турботу

avatar
Svetlana Mischenko
14.11.2024, 13:33:33

Наші найкращі!!!!! Що книга що пісні - ВАУ!!!!! Хай згорить вщент!!!!!!

Інна Камікадз
14.11.2024, 13:36:46

Svetlana Mischenko, Звісно, найкращі. Таких більше ніде не роблять

avatar
Віра Вікторівна
14.11.2024, 12:05:03

Навіть додати нічого... Що не пісня, то стовідсоткове попадання!♥️✨ Гарного дня!♥️☕ І хай прах згніє на болоті!

Показати 2 відповіді
Віра Вікторівна
14.11.2024, 12:41:31

Інна Камікадз, Хм ... Мою думку прочитала)

avatar
Valentina
14.11.2024, 12:02:25

Аж бачу під цю пісню вихід на ринг.)

Інна Камікадз
14.11.2024, 12:04:33

Valentina, і ті косички, і прапор...

avatar
Олена Гушпит
14.11.2024, 12:00:56

Ооооо,знову 1000% попадання!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Вона дуууже пасує Матвію!!!)))
До основ!!! І глибше..!!!….

Інна Камікадз
14.11.2024, 12:02:31

Олена Гушпит, бо та вправа з цеглинами вже культова у моїх книгах))

avatar
Валентина Лизун
14.11.2024, 12:00:23

Коментар видалено

Інші блоги
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
✨ Це неймовірно гарно! Вау! ✨
Подивіться, яку красу сьогодні зробив чат gpt для «Вогняна дружина для Тіньового герцога"! ТИЦЬ ТУТ ЩОБ ЧИТАТИ!
Боярський заступився за Мію.
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально. Можна спробувати залаякати всіх фактом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше