Додано
12.11.24 18:20:54
Чи можливо заробляти на творчості?
Багатьох, як і мене, цікавить шлях у письменництво. Для мене це поки що хобі, але замислююсь, чи реально в нашому світі перетворити його на професію? Щоб не просто "виживати" за рахунок написаного, а дійсно заробляти на життя, без необхідності шукати підробіток. Чесно кажучи, я не дуже в це вірю, адже лише "обрані" пробиваються на вершину, а решті часто доводиться поєднувати іншу роботу з письменницькою мрією. А що думаєте ви? Поділіться своїми думками в коментарях – буде цікаво почитати ваш досвід і поради.
Запрошую вас також почитати мої твори – можливо, знайдете щось до душі!
Олександр Немо
60
відслідковують
Інші блоги
Любі мої! Якщо ви зі мною довго, то знаєте, що цей котик означає) Вимушена на 2 дні призупинитись та не писати проди по стану здоровʼя. Від анастезії відходжу ну дуже погано( Мій єдиний буде через 2 дні❤️ Новинка буде через
Нью потрапляє до обителі Жриць Світла і розмовляє з Амайєю. Водночас героїня отримує пам'ять Омеа, у якій зберігаються події, що відбувалися у Храмі Світла та на східному континенті протягом останніх століть. - Мене
Усім привіт! Я обіцяла візуалізацію Демида й Аріни, а вийшла відеолізація. Але так навіть краще. Мені здається, вийшло стовідсоткове потрапляння в образ них обох. Такий залипаючий ролик зробили мені креативники! Єдине
Всім вітання! Я маю сьогодні знижку на цю книгу. Хто бажає? Зрадник. Ми тебе (не) пробачимо. - Це моя дитина?! Моя? - Колишній безжально наступає, а я сильніше притискаю малюка до грудей.
- Ти не маєш жодного відношення до
Ось така от шикарна знижка сьогодні) Одержимість Юсупова - Ти завжди будеш тільки моєю дівчинкою, - залізна хватка його рук на талії. Хрипкий голос, від якого я раніше божеволіла.
- Ти сам подарував мені свободу, - заперечливо
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи і так все добре розумієте, але мріяти ніхто не забороняє ))
Мабуть так, якщо публікуватися на англійській мові.
Як на мене, творчість надто широке поняття)
І навіть зводячи його до писемництва все одно неможливо дати однозначну відповідь. Як на мене, вся справа не лише у випадку, чи таланті, чи наполегливості.
Цікавий випадок навіть у Джорджа Мартіна (про те, як він пішов з роботи, яка приносила йому кошти, щоб писати, а на презентацію його першої книги ніхто не прийшов).
Тобто, чи можна почати заробляти - звісно. Але чи буде це одразу, чи після якогось конкретного моменту - важко сказати. Кожен випадок - унікальний)
Вітаю! Особисто я бажаю залишити своє хобі як хобі. Якщо я продаватиму свої твори, то я більше не даруватму людям радість від читання безкоштовно. Я просто хочу, аби люди читали, відпочивали та надихалися.
Якщо заробляти на Букнет, то потрібно писати такі книги, які тут популярні. На жаль, на книгах "не в ЦА" багато заробити не вдасться. Тут популярні любовні романи, детективи, фентезі. Обравши жанр, можна почитати найпопулярніші в ньому книги і отримати уявлення про те, що будуть купувати.
Коли я починала писати свій твір то не багато не мало хотіла змінити світ. А ще я тоді важко захворіла і вирішила залишити за собою хоча б твір вартий уваги, спадок що залишиться як що мене не стане Про гроші теж думала, але заробляти письменництвом ні. Я мріяла що моя книга підкорить серця багатьох і стане що най менш бесцелером. А заробляти я буду пишучи картини. Бо я художниця і дуже не погашена.
Ще роки три-чотири, і ШІ буде писати твори краще ніж середньостатистичний письменник. Так що я б не ставив на це усі фішки.
Олександр Немо, Ні. Він не створює персонажа, не надає йому особистості і не вміє у довгі тексти.
Точно можу сказати одне, що писати краще для себе, для душі. Якщо думати весь час про заробіток, то і письмо буде виходити трохи фальшивим) Ну це як так думаю. Найкраще - коли є основна робота, а написання чогось - як захоплення. Тоді можна буде зосередитися на самому письмі як на самоцілі
Чим менше на щось надіюсь, тим краще. Є така штука, закон Йеркса-Додсона.
Якщо коротко - чим менше я прагну чогось, тим легше воно дістається. І навпаки, що я напрягаюсь жостко, рву собі вени - великий шанс провалу.
Так само і з письмом - не потрібно очікувати добитися висот, отримати визнання, чи бабоси. Просто писати краще, покращувати свої скіли...) Час все покаже
Юрій Гадзінський, Але якщо ми знижуємо власні очікування, то, можливо, і сил будемо вкладати менше, ніж могли б, якби прагнули до чогось більшого. Як гадаєте, чи може такий підхід позначитися на якості твору? Відсутність високих цілей може іноді стати пасткою, через яку текст втрачає глибину і завершеність
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати