Додано
23.10.24 20:37:53
Всім подяка! 10 000 прочитань за місяць!
Привіт, дорогі друзі! Хочу подякувати всім - творцям та модераторам даної платформи за те, що зробили зручним та доступним контакт авторів з читачами та читачам, які майже співпрацюють з авторами! Рівно місяць тому я почала публікувати книгу "Пір'ячко" і наразі число прочитань перевищило 10 000! Я так рада, що Вам так сподобалась ця романтична історія!!! Яку б книгу Ви не обрали наступною, обіцяю, що вона буде не менш цікавою, друзі!
Олена Федорова
234
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Привіт, мої любі! ❤️ Ви готові до глави, від якої затамуєте подих? Сьогодні опівночі на вас чекає неймовірно чуттєвий та напружений момент між Аліною та Данилом. Кордони, які вони так ретельно вибудовували, починають тріщати
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРезультат, що надихає. Успіхів вам у творчості.
Єва Ромік, Це - правда! Дякую, Єво, та бажаю успіху і Вам навзаєм!
Вітаю! Нехай Вам щастить й надалі)
Емілія Зінченко, Дуже дякую, Еміліє!
Щиро вітаю вас, пані Олено! 10 000 прочитань за місяць – це чудовий результат, який свідчить про ваш талант та вплив на аудиторію. Бажаю, щоб ваші блоги і надалі збирали вдячних читачів і надихали їх на нові звершення!
Олександр Зоря-Заря, Дуже дякую, пане Олександре! Старатимусь!
Вітаю) Гарний результат))
Ніка Цвітан, Дякую, Ніко!!!
Вітаю!!!
Влада Клімова, Дуже дякую, Владо!
Дякую, ти і так добре пишеш, просто тебе ще не знайшов свій читач на цій платформі. Все попереду!
Вітаю!!! Це - визнання! В мене за місяць - втричі менше. Намагатимусь писати краще.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати