Пограємо? або Вправа, щоб набити руку та розписати

Вітаю, колеги!)

Нещодавно у мене був ось тут блог про техніки та вправи, щоб розписатися та набити руку.

Пропоную сьогодні зробити одну із цих технік разом.

~ я пишу перше речення;
~ нижче лишаю жанри у яких треба продовжити коротеньку розповідь;
~ ви обираєте свій жанр та пишете продовження у цьому жанрі;
~ можна обирати декільком людям один жанр;
~ можна писати декілька розповідей, кожна різного жанру;
~ можете писати у коментарі (якщо не влазить в один коментар, то розділяйте його на два, відповідаючи на свій коментар вище) або створювати свій власний блог не забуваючи лишати посилання на цей блог;
~ на початку пишете жанр, який обрали, далі історію.


Ну що, поїхали?

«Дівчина почула шепіт, який доносився з іншої кімнати.»

Жанри: містика, любовний роман, гумористичне оповідання, антиутопія, горор, фентезі, трилер, фантастика.

З нетерпінням чекаю ваших історій!)
Усім натхнення та любові до себе)


Моя версія:

[ жанр: трилер ]

"Дівчина почула шепіт, який доносився з іншої кімнати. Вона обережно встала з ліжка та навшпиньках підійшла до дверей. Прикладаючи вухо до щілини між дверима та стіною, вона почала прислуховуватися.
— Ти будеш моєю... — почувся чоловічий голос, який був їй знайомим.
«Невже це мій однокласник, який за часів школи був закоханий у мене?» — подумала вона.
Тихі кроки почали наближатися до кімнати, у якій ховалась дівчина. Різкий удар у двері з іншої сторони, змусив її зробити декілька кроків назад. Руки затремтіли, а кров, здається, охолола.
— Чуєш!? — закричав чоловік. —  Я знаю, що ти там! —  засміявся він, цей сміх пробирав до кісток, —  Тепер ти будеш моєю!
Дверна ручка опустилась, двері відкрилися та перед переляканими очима дівчини стояв він, її однокласник, з великим ножем у руках та поглядом, який наче кричав про те, що це останні хвилини дівчини, яка почула шепіт."

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Елена Елена
21.10.2024, 15:47:12

Дівчина почула шепіт, який доносився з сусідньої кімнати...
В квартирі нікого. Хто це має бути опівночі? Прислухавшись, вона зрозуміла, що шепіт не зловісний, а скоріш втаємничений. Він наче запрошував до спілкування...

Елена Елена, Цікаво)) дякую за коментар♥️

avatar
Олеся Глазунова
21.10.2024, 14:18:18

"Дівчина почула шепіт, який доносився з іншої кімнати.
- Господи, покарай усіх будівельників, які будували цей гуртожиток із такими тоненькими стінами! - про себе мовила Катя. - Завтра екзамен, а вони щось собі бурмочать під ніс й іншим спати не дають. От, гади! - мовила Катя та постукала сусідам у стіну, щоб припиняли свої нічні балачки.
На жаль, її дії не принесли ніякого результату.
- Якщо я зараз до них зарвуся, все! Хай готуються, смертні! - мовила Катя, залізла ногами у теплі капці, одягнула халат та рушила до сусідньої кімнати.
Катя не стала стукати, бо побачила, що двері й так відкриті, що сусіди не сплять, було зрозуміло з їх постійного бурмочіння.
- Та задовб... - тільки й встигла мовити Катя, побачивши, що сусідки сидять на підлозі у центрі кімнати, накриті ковдрою з фонариком...
- А що ви робите? - тепер вже тихо і зацікавлено запитала дівчина.
- Читаємо жахастик, який написала Ангеліна Александренко, - мовила одна з дівчат, посуваючись та звільняючи місце дівчині, бо вже й так було зрозуміло із зацікавлених очей Каті, що про сон вона вже й думати забула..."

Олеся Глазунова, Ахахах клас!!!) я в захваті)) дякую за цю розповідь♥️♥️♥️

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше