Кілька слів про...

Привітусики, дорогенькі!

(Як давно я цього не писала L)

На жаль, цей блог буде не про те, що я нарешті дописала «Більше ніж зведених» і найближчим часом поверну вам улюблених героїв. Як би мені цього не хотілося, та письменницькі справи йдуть дуже повільно.

За цей час (рік і 34 дні) я встигла пару разів перечитати обидві книги, підкорегувати їх, повидаляти одурки й розібратися з розділовими знаками. Словом, замість писати продовження я вкотре відредагувала вже написане. Робилося це для того, щоб освіжити пам’ять, зануритися в атмосферу і продовжити роботу над книгою після доволі довгої перерви. Але цього не сталося.

Ситуація така: за останні пару-трійку років я, перебуваючи в депресії, намагалася вибратися з неї за рахунок своєї улюбленої справи. Не маючи сил та енергії, а іноді й бажання, я виписувала (а потім й вичавлювала) розділ за розділом, аби викласти той вчасно. Аби не підводити вас, мої любі читачі, і щось там довести собі. Таким чином я отримала вигорання, письменницький блок і купу інших малоприємних речей, з якими рано чи пізно стикаються усі творчі люди, які не цінують себе та свій ресурс, а ще свято вірять в те, що вони подібні до машин і відпочинок їм не треба (ну і не забуваймо, що ще є реальність зі своїми моментами і нюансами, яка теж не додає спокою.)

Наразі я намагаюся відпочити як фізично, так і емоційно, і творчо теж. Поки виходить так собі, проте я вже частіше відкриваю Word і навіть можу написати пару абзаців тексту. Аж не віриться, що колись я рахувала написане аркушами, а не абзацами...

Власне, я хотіла сказати, що я жива і зі мною все добре. І хотіла запевнити, що я не збираюся закидувати письменництво. Обіцяю вам, одного дня ця бісяча плашка «заморожена» під «Більше ніж зведені» зникне.

Будь ласка, бережіть себе, свій фізичний і моральний стан,
і, головне, вчасно відпочивайте.

Дякую, що ви зі мною і...

...ще побачимося,
ваша Ві 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Lydmila
24.02.2026, 14:57:42

Саме головне ,що ви здорові ,що ви виходите з депресивного стану,що з'являється натхнення рухатися далі.Відпочиньте ,займіться чимось зовсім протилежним,радійте кожному дню.А ми зачекаємо ,бо дуже хочеться дізнатися про долю Алана і Джуді☀️❤️❤️

Моя Вам підтримка, відпочивайте, це справді важливо!
Сили Вам, здоров'я і натхнення, бережіть себе ❤️

Привіт, підтримую, підписалась)))

avatar
Sunlover
24.09.2025, 10:34:06

Хай би що там, твоє здоров'я як фізичне, так і ментальне головніше, Ві. Обіймаю.

avatar
Емілія Зінченко
11.10.2024, 10:17:55

Вітаю. Часом найкращі ідеї приходять несподівано. Натхнення можна шукати всюди: у музиці, танцях, рукоділлі, фільмах, людях... Та найкраще, що допомагає надихнутися або подолати творчий застій - це відпочинок і читання. Нехай все буде добре. Бажаю Вам натхнення!

avatar
Алла Віницька
08.10.2024, 12:13:54

Привіт! Давно вже хочу сказати, що "Зведені" - перша книга на Букнет, від якої мені знесло дах. Я тоді тільки зареєструвалася на сайті і не писала коментів, але читала день і ніч та не могла відірватися. Проте, як би не сумувала я за Аланом і Джуді, чекатиму скільки доведеться, бо головне, щоб у Вас все було добре) нехай все йде само собою, з легкістю, з гарним настроєм) і, звичайно, дякую Вам за чудову книгу і обіймаю ;))

Розумію, сама потрапила в цей стан наразі) Проте відпочинок дійсно допомагає) Вже навіть півтора аркуша написала за день — прогрес)
Головне не винити себе за це) Ми ж не беремо з людей гроші, а вони очікують своє продовження)) Це душа, а вона інколи потребує відпочинку та заспокоєння) Бажаю всього найкращого!)

avatar
Анні Ксандр
08.10.2024, 12:01:14

Все буде добре! Бережіть себе, відпочивайте і наповнюйте свій внутрішній світ лише приємними емоціями!

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше