Новий розділ "Курсової"

— І що там такого цікавого? — Стас не здавався та кивнув на відкриту сторінку Софії. — Справи амурні?

— Скажеш теж. Це моя студентка, диплом у мене пише. Ось консультацію запланували, — Влад навіть не почервонів.

Стас скептично підняв брову і глянув на наручний годинник.

— О пів на першу ночі? Якщо я правильно памʼятаю, то у них зараз пів на другу.

— Вона дууууже віддана своєму навчанню!

— Дивись аби не віддалась і науковому керівнику. Знаємо ми вас, молоденьких професорів.

Стас хитро посміхнувся та пішов в сторону натовпу, залишивши Влада сам на сам з думками. Чомусь, цей жарт колеги з однієї сторони знімав камінь з душі і неначе привідкривав його секрет світові, а з іншої…

На секунду захотілось дати Стасу по пиці за те, що з таким нахабним обличчям говорив про його студентку.

Його студентку.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки (1,1 млн символів О_о), на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше