Додано
20.09.24 02:09:46
Трошки думок
Сьогодні відчула яскраве бажання видалити все, що почала писати, викинути ноутбук у вікно і піти за горизонт, слідом за сонцем.
Але, вдихнула, видихнула і пішла брати себе в руки.
Важко дається, але і з цим впораємося.
Лишилося дописати дві глави (саме дописати, а не опублікувати) і книга буде завершена.
Це надає сил.
Доброго вечора і бережіть себе.
Анна Тапок
64
відслідковують
Інші блоги
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯке знайоме відчуття… й, причому, воно, мабуть і дуже заразне! (Останнім часом сама постійно борюся з ним)
Вірно зробили, що вдихнули - видихнули й пішли працювати далі! Натхнення Вам!)
Ірина Кузьменко, Дякую))) І ви тримайтеся і пам'ятайт, що у цій боротьбі ви не сама)
Тепла і чудових історій вам)
Шось в останні пару днів побачив схожих пару постів. Ні в якому разі не піддавайтесь))) викинути/стерти/забути - не можливо!!! Книжки, історії, світи - це наші діти. Як викинути дитину?)
Анна Тапок, Ха-ха, буду тепер своїх героїв називати прищами :)
Схоже, це заразне :) Просто зазирніть в мій останній блог
Ірина Скрипник, Може творчі люди мають спільну волну і відчувають ці дивні меланхолійні коливання?)
Інколи автор занадто самокритичний) Згадайте, подібні напади траплялися і з великими, тож це геть не показник якості твору) Бажаю натхнення та сил, творчих та й не лише!
Анна Тапок, ❤️
І з великими, і з нами, маю на увазі))
Певно це почуття знайоме всім, хто намагається щось робити, в такі моменти я згадую що роблю це бо це мені подобається і продовжую. Знайдіть те, що вас змушує продовжувати і впевнений все вийде.
Хєрня, як то кажуть, ніколи не має сумнівів, виходить невимушено та легко, що не сказати про процес творчості. Бережіть себе і натхнення вам:)
Owen Wood, Золоті слова) Дякую) Я теж продовжую писати, тому що все одно про це думаю, уявляю героїв, чую їх діалоги і хочу їх втілити у текст.
Дякую вам і ви бережіть себе)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати