Вона закохалась, але не знає, що він - її викладач

Вітаю, любі читачі! Запрошую до перегляду моєї нової роботи!

Кохання і так до біса складна штука.
Коли в тебе закохується той, хто не має, - воно стає вдвічі складнішим.

А коли ти закохуєшся в нього... весь знайомий світ може зламатись.

Софія не була готова до того, що дратуючий, саркастичний, занадто веселий бабій, виявиться її викладачем. Але ще більше вона не очікувала, що зможе побачити в ньому дещо більше.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Яра Крихта
29.08.2024, 00:32:08

Поспішаю поглянути))

avatar
Галина Левтер
28.08.2024, 23:40:31

Дуже круто написано.
Ніби і подібні історії читала, але написано яскраво
Цей легкий відтінок суму, адекватність героїв і боротьба зі страхами та бажаннями, просто нормальні ситуації, а не звірство у відносинах між героями( хоча звірячого Миколайовичу хочеться!) заохочує читача чекати, а що там далі. Описи красиві, але немає перенасичення.
Правда очі, то сірі, то зелені у Софії.
Але то поспішність у викладці не сприяє побачити дрібні огріхи( в мене теж таке є)
Рада вашій книзі.
Успіху і багато читачів.

Інші блоги
Велика знижка на передплату -30%
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі. Адам і Даміан.
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки (1,1 млн символів О_о), на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше