Додано
17.08.24 21:22:51
Осінь наближається !
Тільки нещодавно я говорила у блозі про липень, а вже надходить і осінь. Для мене це значить, що потрібно брати себе в руки і закінчувати усі справи, що відкрилися за це літо, а особливо — літературні) Скоро настане пора жовтого листя, дощів і солодких какао під ковдрою, пора комфорту і початку нового навчального року для учнів та нового робочого року, так би мовити, для дорослих, які ще не встигли насолодитися смаком літньої відпустки. Саме тому бажаю вам не втрачати жаги до творчості, гарного настрою і захопленості життям, навіть у такі складні часи ! Сподіваюсь, що все ж таки скоро допишу свою останню книжку і поставлю позначку " завершено " )
Дар’я Зелена
35
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПора жовтого листя, дощів і какао. А також сльоти, приходу холодів, зменшення дня та тягарів із справ та навчання на спину. Перепрошую, просто не люблю осінь _:)
Lina Dickson, Так, і це теж буває)
У кожній порі року є свої переваги, тож не сумуйте. А творчість здатна збагачувати життя навіть тоді, коли за вікном ллє дощ або палає барвами жовте листя, а у портфелі перебуває тягар не зробленого досі домашнього завдання.
Мрії збуваються і восени також!
Сергій Ляховський, Дуже дякую за приємні слова ! :)
А ще розпочнеться пора блекаутів :(
Ірина Скрипник, О так (
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати