Додано
16.07.24 15:09:00
Гра слів - результат :)
Друзі, вітаю! Як і обіцяв, щось змудрував :) Вирішив таке заримувати... Бо написати прозу з використанням певних слів, то як на мене не дуже цікава задача. :)
Немов підступний землетрус, біда здригнула все довкола.
Опришок сагайдак вхопив. І шабля, як завжди готова.
Ревуть литаври. Залаштунки вмить спорожніли. Знову в бій.
Ентузіазм закляк. Відвага! Хоч ворогів навпроти - рій!
Вогонь та воля. Спека клята... Та не відступе отаман!
Лише вперед! Лише свобода! Ціной життів та тяжких ран...
Примарна радість - перемога. Не дай же боже більше знов!
Але не зміниться ніколи... цей світ, нажаль, бо мир - любов.
Юлій Череп
256
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Я кайфую, 6к❤️ Це звісно не сотні тисяч, і не мільйони як в інших авторів, але це 6 тисяч. Мої! Мої 6к❤️ Я вас, бляха, люблю ❤️ Ви - чудо ;) ❤️
Любі читачі, сьогодні вийшов новий розділ книги Перший зорепад. Плато злиття Запрошую вас зазирнути в цю історію! Кожні сто років у Сфері Фіяловеннія звільняється місце в Пантеоні Дванадцятьох, і молоді Боги мають
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЮліє, ви, як завжди, талановито впоралися із завданням )))
Чудовий вірш вийшов!!!
Слова не просто об'єднали, а зацементували у вірші з душею і про головне.
Дякую, що долучилися.
Олеся Мрійниця, :)
Чудовий вірш:) Сподобався дуже
Олеся Мрійниця, Дякую за підтримку :)))
Як коротко і, разом з тим, як багато передає цей римований твір.
Ніка Цвітан, Дякую, я намагався як міг зробити його максимально коротким.
Слова як підібрались наче на одну тему! Хороший вірш, позачасовий.
Сафі Байс, Дякую вам!
Дуже гарний, чутливий вірш вийшов...
Dana N, Дякую!
Це чудово! Такий короткий формат, але так багато передає. Я люблю все лаконічне:)) гарний вірш і проймає)
Юлій Череп, Розумію) я теж люблю мінікі)) писати і читати))
Дуже талановито!!!))) І про важливе, про правду, про волю — це надчутливо! Дякую за творчість і за те, що ви є:)))
Марина Тітова, Дякую за такий чуттєвий коментар!
Клас! Я теж свої слова римувала.
Іра Майська, Дякую. Мені теж здалося це цікавішою ідеєю ніж прозою писати )
Чудовий вийшов вірш! Дякую!!!
Лара Роса, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати