Поговоримо?) Хто така Просто Віка?!♥️♥️♥️новини...

Вітаю, любі читачі та автори Букнет! Яка ж сьогодні гарна погода!)) Літо, все зеленіє, цвіте…))) Аж співати хочеться, так?) Я тут трохи посиджу, відпочину… Ну розказуйте! Як літечко? Як погода? Що цікавого? Е, ні. Віка сьогодні відпочиває. В неї цейво… канікули! Тож базікати анічичирк!

Заплющую одне око, дивлячись на ваші гарні обличчя. 

Ну не можу я нічого не сказати, якщо ви так дивитеся! Реально цікаво де я була, і що сьогодні за свято? Бачу, одна людинка не розповіла мого секрету) Великий вам уклін!;) Тому розкажу все сама. 

Сьогодні бідна Вікуся не просто так накрутилася, мов овечка! Вона ходила до закладу, аби… Забрати атестат і т.д!))) Що ж мені написали в тому свідоцтві? 

“Велика фантазерка та засновниця вигаданих світів.” 

Стривайте! Стривайте! Тут щось не те! Звідкіля вчителя дізнались, що я пишу? Айайай! Це ви розповіли! Щиро дякую за це, мої сонечки:) 

А якщо серйозно, то характеристика виглядає ось так: 

AD_4nXcNDv_Pgc5egvnXr4xYifYGjlDsWLbhUlcfYvd_I0i3sZsQgVyj5Oc3SqCThl01gSyodlXR7QJhFqBpcldw1_od_f1I7p4mfa70mVS97LAndkAyeNI4txW6saiVtSnLpaVIQIhuEnjyGLzGZq5iDxq3S_a3?key=cmsXdv9845_DAqM3OpNMqQ

Вони просто не знають, яка я насправді) Шуткую))) 

Тож розповім про сьогоднішню подію. Сідайте зручніше та гайда подивимося на життя веселого автора-фантазера! По-о-їхали! 

 

Я стояла спочатку, мов тінь. Учні приходили та ставали один з одним, а я просто дивилась вдалечінь. Ну так, не бачились два-три роки! Що ще сказати? Я вже думала про план втечі під землю, але ані помирати, ані копати нірку я не хотіла. Тож продовжувала чекати дива. А ось і вона! Диво, так би мовити)) Моя подруга-Надя(з якою я майже не спілкувалась) підходила до вчителів та інших учнів. А потім… “Надька!”. І тут все стало зрозумілим;) Мій язик було не зупинити. Базікала без упину! 

А потім і Мирослава підійшла. Я з нею, напевно, три роки не спілкувалась. Та ми так радісно балакали на протязі усього часу!) Я уявила себе малою, як декілька років тому. Коли ми ще сиділи разом “бандою” на перерві та грали в телефоні. Оце часи були! 

Потім хвилина мовчання…. Я ледь не впала. Серце налилось гнівом та… болем. Деякі однокласники почали сміятись, і в тиші це було аж занадто чутно. Стало бридко, але, на щастя, ми перейшли до вручення документів. Наче змінились усі, але залишились тими самими. Чи то в хорошому, чи в поганому сенсі… 

Мене визвали першою. Я просто не могла поставити той клятий підпис! Волосся спадало, затуляючи аркуш, і я майже почала червоніти. Та сама Вікуся, яка і була декілька років тому. Навіть будучи відмінницею, я не хотіла ставати кращою за інших. Радісно плескала в долоні та обіймала подружок. Звичайна дівчинка. Просто Віка та й годі:) 

•Тепер новини! 

Я зробила пісню про себе!!!! Написала текст самостійно, а от заспівав ШІ, бо, на жаль, гарним голосом не володію. Хто хоче, може послухати: 

Також в нас вдома якесь свято! Дідусь, рідні, тітки…. Короче, наші ріднульки передали стільки ягід та смаколиків літа! Ми навіть вареники ліпили))) Смакота! От обожнюю цю пору. 

Пам'ятаю, як в дитинстві лазили на дерева, збираючи вишні. Об’їмося!!! Краса! А як шовковицю рвали?) Понабираємо собі в рота, ховаючись за будинком дідуся та бабусі, а потім як дряпаємо ті руки! А вони сині! Та ще добре, якщо руці, а якщо обличчя…! Ой, тоді тікай, брате! Кожен за себе! А “зрадників” в полон беремо! 

Оце часи були!) 

Та вчора я дещо зрозуміла, а тому останнім часом буду намагатись створити ту саму книгу. Я поговорила з однією людиною, яка мені по-справжньому допомогла♥️ Нікому не наважувалась розповісти ТОЙ САМИЙ сенс мого писання та вдосконалення. Може, я вам розкажу, але іншим разом, або ж в наступному блозі. Якось об'ємніше. Тож хочу порекомендувати цього автора. Вона добра людина та співрозмовниця. І книги ДУЖЕ класні! Гарні описи, сюжет… Затягне з першого рядка! Я рекомендую цю людину не тому що вона мене попросила(ні, вона навіть не знає, що я тут пишу про неї))) ), а тому що вона реально чудова. 

Fata Morgana -автор, який весело спілкується в блогах, а ще допомогла мені зрозуміти той сенс писання. 

До нових зустрічей! Усього найкращого! 

Завжди на зв'язочку ♥️ 

Просто Віка) 


 

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Сьогодні Вікусі треба гарно виспатися вночі та відпочити...

Віка Лукашук
14.07.2024, 21:30:52

Сергій Ляховський, Так... Завтра дуже важливий день в моєму житті. Вдих, видих, я все можу!)
Дякую за підтримку)))

avatar
Kalli de Narro
09.07.2024, 11:25:15

Добрий ранок, я б хотіла вам запропонувати взяти участь в моєму флешмобі фентезі в східному стилі.

Показати 2 відповіді
Kalli de Narro
09.07.2024, 11:42:44

Віка Лукашук, Нічого)

Як там просуваються справи із зарахуванням? А то я чомусь хвилююся.

Показати 3 відповіді
Віка Лукашук
09.07.2024, 11:24:31

Сергій Ляховський, Обов'язково:) Коли будуть результати, то одразу повідомлю у блозі)

Оце так подарунок я щойно отримав на Ютуб-каналі «Kalli»!! Завтра буду насолоджуватись )))

Показати 17 відповідей
Віка Лукашук
25.06.2024, 13:59:23

Сергій Ляховський, Щиро дякую, навзаєм)

avatar
Юлія Вирва
17.06.2024, 23:38:21

Я на вас підписалася. Ви дуже талановита й різнопланова письменниця.

Показати 2 відповіді
Віка Лукашук
18.06.2024, 15:30:22

Юлія Вирва, До речі, у Вас в профілі написана дуже гарна цитата) Тому також залишайтеся собою та ніколи не падайте духом. І це мине, як хтось казав...)

avatar
Ірина Скрипник
15.06.2024, 12:47:04

Так, панове письменники, бачу, що ви всі зараз тут. Он скільки коментарів написали! Хто знає, як на нашій соловʼїній буде «ножны для меча»?

Показати 10 відповідей
Ханна Трунова
18.06.2024, 00:13:59

Віка Лукашук, Саме так) тільки просто "піхви".

Під таким кольоровим та життєрадісним блогом будь-який мій коментар виглядатиме сірим та безфарбно монотонним. Мені аж одразу стає соромно за себе, бо настільки гарно, як у Віки, складати точно ніколи не навчусь )))) Але я буду над цим вмінням старанно працювати та тягнутися догори.
До речі, гарна характеристика. Доволі тепла та доброзичлива.
А от у розповіді (про відвідування закладу і отримання атестату) багато чого “залишилось за кадром”, мені так здалося. Віка вирішила не псувати позитивний блог і зайвого разу не сумувати. Може, так і треба? Ба більше, що далі (у блозі) йде гарнюсінька пісня )))
Ваше листування з Фата Морганою я читав ще вчора, і залишив там коментар. За Фата Морганою я мовчки слідкую вже давно. Значно раніше, ніж за Вікусею, але без “ревнощів”, будь ласка )))) От тільки підписався на неї я тільки вчора. Після того, як про це “делікатно натякнули”. Мені дуже сподобався її вчорашній блог, але спрямованість її книг, на жаль, відрізняється від моїх звичаєвих уподобань. Саме тому я на неї і не підписувався раніше. А книги Віки Лукащук збігаються з моїми запитами чи побажаннями до літератури, тому ніяких сумнівів щодо підписки в мене і не виникало.

Показати 15 відповідей
Віка Лукашук
15.06.2024, 12:37:39

Сергій Ляховський, Це точно))

avatar
Ірина Скрипник
14.06.2024, 20:15:34

Вітаю з закінченням школи! Памʼятаю себе в тому віці. Стільки різних ідей! Купа всяких планів. Хоча тоді час був іншим. Війни ще не було. Все було спокійно. Із розмов було хіба що: а Камєнских зустрічається з Патапом, чи нє? Зараз навіть не віриться, що такий час взагалі був.

Це я до чого? Хотілося б побажати, щоб ваша юність теж пройшла не в укритті, а якось більш цікаво.

Віка Лукашук
14.06.2024, 20:34:51

Ірина Скрипник, Щиро дякую за побажання)) Сподіватимемось, що так і буде, і ця війна завершиться як страшний сон.
Вам також усього найкращого!;)

avatar
Ilona Sakaii
14.06.2024, 19:34:29

Я вас вітаю!
В мене є також декілька авторських пісень,але про них ніхто не знає.Це секрет;)
А Fata Morgana насправді класна,я з нею знайома особисто,тому ви точно не помилися порекомендувавши її іншим читачам Букнету.
А я вітаю вас ще раз і бажаю кожного разу при написані книги вдосконалювати її)))

Показати 3 відповіді
Віка Лукашук
14.06.2024, 19:47:42

Ilona Sakaii, ♥️♥️♥️

avatar
Олеся Глазунова
14.06.2024, 19:23:35

Вітаю з канікулами !!!
Це чудове свято, яке триває усе літо !!!
Хай літній відпочинок забарвить життя веселкою )))

Віка Лукашук
14.06.2024, 19:28:04

Alesia, Щиро дякую!))) Дуже приємно чути привітання;)

avatar
Ханна Трунова
14.06.2024, 12:40:03

Вітаю з завершенням навчального року!))) Це дуже хвилюючий момент (*⌒3⌒*)
Яка класна пісня вийшла(〃^ー^〃) Така життєрадісна...)))

Показати 16 відповідей
Ханна Трунова
14.06.2024, 18:33:58

Віка Лукашук, ❤️

avatar
Вікторія Вецька
14.06.2024, 16:38:14

Вітаю з завершенням навчального року))) а пісня досить чудова вийшла)))

Віка Лукашук
14.06.2024, 16:47:51

Вікторія Вецька, Щиро дякую!) Дуже приємно це чути)))

avatar
Єва Лук'янова
14.06.2024, 14:23:06

Скільки в Вас світлого та хорошого! Одразу згадала свої шкільні роки)) Вітаю з завершенням навчального року)) це теж важлива подія)) ❤️

Віка Лукашук
14.06.2024, 14:30:53

Eva Lukyanova, Щиро вам дякую♥️))

avatar
Ханна Трунова
14.06.2024, 12:40:22

Успіхів у новій історії❤️

Показати 8 відповідей
Ханна Трунова
14.06.2024, 13:37:55

Віка Лукашук, Так)))

Інші блоги
Ілюструю свою книгу. 1 глава
Привіт! Що ж, в інсті цей допис вже був, вирішила зробити ще й тут)) Останній час мені лінь відкривати ноутбук, тому користуюсь можливістю, поки я все ж таки це зробила)) Блог з ілюстраціями до прологу «Дому втрачених
Візуалізація до роману "В обіймах привида"
Вітаю, шановні читачі! А дивіться, що я вам принесла ;) Портрети головних героїв роману "В обіймах привида"! ШІ виявився на диво поступливим і створив їх навіть схожими на зображення на обкладинці та опис персонажів у
Велесова Ніч (візуалізація)
Дарка та Лариса Даркнес та Степан на Велесову ніч. Дарка і Василь Наставник Яновський і Дарка Ритуали
Статус "видалено"
Шановні читачі. Оскільки наразі в мене відсутні ідеї як краще розвивати сюжет книги "Кохати заборонено" то я прийняла рішення видалити книгу з платформи. Прошу вибачення в тих, кому книга сподобалась. Але моя відпустка
Ласкаво прошу на мою сторінку!
Привіт усім! Я рада вітати вас у світі, який я створюю зі своїм романом «Пісня помсти». Це перша моя книга на цій платформі, але не у житті. Прошу вас не соромитися висловлювати свої думки, залишати коментарі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше