Додано
27.05.24 07:20:12
Бережіть себе
Привіт вам. Не хотіла писати відразу, але...з останніми подіями в Харкові, згадалося. Ніколи не була прибічником друкованих книг, але...щиро шкода, що помирають на війні навіть книжки. За епіцентр навіть не говоритиму, бо це не вкладається в голові. Сподіваюся, всі сім'ї знайдуть своїх рідних.
Знаю, що в мене є читачі з Харкова та Харківської області. Тому... бережіть себе, добре? Сподіваюся ви всі цілі. Пишіть, якщо вам треба з кимось поговорити.
Дивно, але я довгий час не задумувалася про війну, яка велась у Флеймсі. Вона видавалася мені далекою, нереальною, чужою. Хоча я й сама не раз бувала і Інсейні й потрапляла під обстріли та бачила їх своїми очима. Але це було досить швидко і мене напряму не стосувалося. Я просто перечікувала неприємності, сідала на мітлу й летіла далі працювати. Бо війна війною, а жити на щось треба було.
Тепер же, просидівши цілу ніч над блакитним багаттям і мало не згорівши заживо, я відчула, як існували небесні фенікси весь цей час. Як вони втрачали свої домівки за кілька годин і дивилися як з-під них витягували їх рідних. Як вони засовували пальці в це згарище і питали в неба чи зміг хтось витримати це. Як вони зрештою ступали по ньому босими ногами і шли розкопувати завали, аби знайти відповіді. Тільки я це робила вперше, а вони це робили вже десять років.
Юлія Богута
1086
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХотілося б одного разу прокинутись не в божевільному світі.
Це просто жахливо. Я заспокоюю себе що завжди так не буде. Тільки це дає не звалитися в депресію. Бережіть себе і своїх рідних.
Аня Осадчук, А я себе заспокоюю тим, що більшість рідних живі і цілі.
Ви теж бережіть себе і своїх рідних! Дякую, дорогі наші авторки, за те,що з вашою допомогою нам легше пережити це все.
Nata Bond, Намагаюся.
Хотілося б щоб можна було написати книгу і нею припинити війну
Тримаймося...
Христина Погранична, Мирного неба
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати