Мій логотип. Вступ
Вітаю, дорогі читачі!
Як і обіцяв, повертаюся до вас з вступною частиною до блогу про логотип. Навчання (не)трошки забрало час, тому за підготовкою курсової забув про все на світі. Отже, розпочнемо з такого питання: Навіщо потрібен логотип?
І тут поставлю запитання вам. Порівняйте дві книги, так би мовити два табори. Наприклад, візьмімо “Четверте крило” Ребекки Яррос та “Темна Половина” Стівена Кінґа чи “Наприкінці приходить смерть” Аґати Крісті. Це ті, що стоять переді мною. Однак ви можете обрати для першого пункту будь-яку іншу, а для другого обов’язково щось з Кінґа чи Крісті. Яку головну різницю ви бачите в обкладинках?
Очевидно, що це назва книги та напис з іменем автора. Уявімо, що ви не читаєте книги, але розумієтеся в сучасній культурі: завдяки чуткам, соц.мережам, тікітокам чи іншому. Якщо я вам скажу “Четверте крило”, то ви одразу скажете, що ця книга зараз популярна. Однак, якщо я вам скажу Ребекка Яррос, мабуть, відповіді ви не дасте. Тепер йдемо до другого табору. Ситуація не змінилися: ви все ще не читаєте книги. Якщо я вам скажу Стівен Кінґ, то в голову одразу прийде думка про найпопулярніші горори, а якщо Аґата, то відомі детективи. Однак скажи я “Темна половина” чи “Наприкінці приходить смерть”, уже не впевнений, чи ви дасте відповідь.
Звісно, все можна піддати сумніву. Я не проводив великих досліджень чи опитувань, а працював суто зі своїх спостережень та думок. Тому не судіть суворо. Можете подати свої приклади чи навпаки скомпрометувати. Дискусія вітається, адже у ній знайдеться істина! Тоді подивімося знову на обкладинки. Авторство Ребекки Яррос набагато менше за напис “Четверте крило”. Проте назви творів на книгах Стівена Кінґа чи Аґати Крісті навпаки менші, коли їх імена на половину обкладинки.
Ось тут і прихована відповідь на моє запитання: Навіщо потрібен логотип? Усе приховано у впізнаваності. Маючи ім’я, символ, чітке “обличчя” для суспільства є більше шансів, що тебе запам’ятають. Ти і є брендом, що може розвиватися та показувати себе. Тому я вирішив додати на аватарку своє обличчя, прийди до графічного дизайнера за логотипом та створити власний бренд. Залишилося частіше викладати блоги та поширювати особисту точку зору в маси. Звісно, буває таке, коли створений образ, що допомагає втримати анонімність, також приносить популярність. Це не приклад з літератури, але ось Клавдія Петрівна, що наробила шуму в українському шоу-бізі, цьому яскравий показник.
Ось таке було бачення, коли я взявся за логотип. У наступному блозі ми поговоримо вже про деталі мого випадку та що стояло за картинкою, яку ви бачите зараз.
Дякую за те, що прочитали. Сподіваюся, вам було цікаво. Діліться своїми враженнями та думками!
Гарного читання та проведення часу всім!
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДумав, що + - гарно знаю бібліографію Кінга, але про "Темну половину" вперше чую, хоча вона і видана близько 40 років тому. Дійсно, все правда, логотип грає велику роль в пізнаваності автора, тому до цього треба підходити уважно, і щоб це гармонійно виглядало з кожною історією. Поки ваш логотип дуже гарно символізує вас, як автора.
Акит Рем, Безмежно радий, що наші погляди співпали. Тепер ви відкрили для себе нову книгу, тож вітаю! Дякую за приємні слова)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати