Додано
15.04.24 20:15:19
Яке ваше особисте відношення до дарк романів?
Якщо чесно, Переслідування та Полювання на Аделіну ну дууууже надихають мене на створення нової історії.
Як ви ставитесь до такого жанру?
Чи вважаєте ви це романтизацією токсичних стосунків та насильства?
Чи ви так само як я читаєте їх на одному диханні?
Якщо чесно прочитала Аделінку в один захід, з 12 ночі до 8 ранку просто сиділа з відкритим ротом та не хотіла аби ця книга закінчувалась.
Наскільки я знаю, в Україні є одна досить успішна книга українського автору Ілларіона Павлюка "Я бачу вас цікавить пітьма", що і ж дарк романом.
Буду дуже вдячна вам за ваші відповіді!
Тесса Лавгуд
178
відслідковують
Інші блоги
Перший місяць літа добігає кінця, але сама пора ще у розпалі❤️ Особисто я вважаю її найприємнішою частиною року, коли твоє життя відчувається як частина мелодрами 2000-х.
Героїня моєї книги добре розуміє це відчуття, адже
Дякую тим чудовим людям, які завітали на сторінки моєї історії і залишили сердечка чи поділилися враженнями. Це неймовірно надихає! Сьогодні у наших героїв романтичний вечір і Арсен намагається показати свої чесноти
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНа мою суб'єктивну думку, за допомогою дарк роману можна висвітлити проблему токсичних стосунків. Адже автор створює вигадану історію таких стосунків, які в цій книзі для цих героїв такі стосунки є нормою. Нормою саме в книзі, не в житті. Книга - спосіб побачити іншу історію кохання, яка не завжди є ідеальною. Дарк роман це жанр, де персонажі проявляють найтемніші сторони своєї природи. Тому я не вважаю дарк роман романтизацією токсичних стосунків, я дивлюся на це як показ темних сторін людської сутності))
Анна Юняєва, Повністю з вами згодна!
Не зайшла вона мені. Особливо головний герой, який нагадав мені сембернара).
На мою думку, то є романтизація насильства. Не розумію звідки ця мода пішла, але кожному своє.
"Я бачу вас цікавить пітьма" —не читала. Хотіла, але не буду. Щось в мене з популярними книжками стосунки не склалися, не хочу ще раз розчаруватися. Зараз "Протистояння", Стівена Кінга читаю, бо треба для однієї з нових книг, то він мені теж розлюбився))))
Veronika J-Smith, Дякую вам за вашу думку!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати