Рецензія "Закон збереження мрії" Єви Ромік

 "Закон збереження мрії" від Єви Ромік https://link.booknet.ua/0xzG7RTzNIb, в рамках марафону Тетяни Гищак, який я обожнюю. 
Намагатимусь докупи зібрати свої враження, бо це буде ой як не просто. 
Що ж, почну з того, що я щойно прибула з міжгалактичної подорожі і потребую певного часу щоби оговтатися. Автор хакнув мою систему і бачення інопланетних цивілізацій за що я їй безмежно вдячна.
Єва дуже вміло описала фантастичну планету Таріон з расою бого-людей: ментальне спілкування, зцілення думкою, так взагалі полуничка на торті, від якої я аж пищу. 
Неймовірна подорож головного героя Таріса на нашу землю, з колоритним висвітленням бачення людини інопланетного походження життя на планеті Земля. Абсолютний позитив, цікавість і відкриття наштовхують на думки і бачення того, що в побуті абсолютно не помічаєш. 
Кохання... Сюжетна лінія з коханням захоплює. Зв'язок земної дівчини з мандрівником у часі насолода для справжнього гурмана. З перших рядків відчувається невимовна душевна близькість між Ліною і Тарісом. Відверто кажучи, я не могла дочекатися чим закінчиться ця надзвичайна любовна історія, адже автор настворював скільки перешкод на їхньому шляху.
Здивувало те, що і на планеті бого-людей є місце зверхності, зраді і недотримання правил та норм. Така лінія поведінки певним чином потягнула за собою порушення природнього балансу (я ж завжди сприймала розвинені цивілізації як такі, які пройшли шлях карми і більше до нього не повертаються). Автор вніс свої корективи створивши певний екшн. 
Та врешті- решт світло завжди перемагає, і на арені з'являється її величність Справедливість, розкладаючи все на свої полиці. 
На диво для мене трохи важкувато запам'ятовувалися імена інопланетних героїв, на відміну від їхніх образів. Мабуть вперше зіштовхнулася з такою проблемою. Та тим не менш, це абсолютно не впливало на сприйняття сюжету в цілому. Ідея запозичення земних фішок на Таріоні навіть потішила. В цьому вбачається невимовна любов автора до своєї землі. 
P.S. Я насолоджувалася. Моя подяка автору за плідну працю і хороший настрій, який я отримала як післясмак від читання. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Veronika J-Smith
15.04.2024, 01:23:53

Чудово написаний відгук! Треба буде також почитати)

Показати 2 відповіді
Маркіза де Бюсі
15.04.2024, 11:54:34

Veronika J-Smith, Рекомендую, за книгою час пролетить непомітно

avatar
Єва Ромік
15.04.2024, 01:47:23

Дякую, Маркізо. Ви як завжди потішили. Читаю і не можу не усміхатися. Цікаво подивитися на свій роман з вашої точки зору.

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
"Волошковий букет". Рецензія
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше