Різноманіття жанрів

Як ви ставитеся до того, щоб автор писав у різних жанрах? Хтось дійсно пише різні книги: фентезі, фантастику, історичні романи... а хтось з авторів концентрується на якомусь одному жанрі: або на сучасних любовних романах, або на еротичному фентезі, або детективах, або ще на чомусь.

У мене на аккаунті поки що лише одна книга, у жанрах фентезі/любовного фентезі. Я спочатку навіть думала поставити на ній жанр "Бойове фентезі", але в результаті вирішила, що це не зовсім те, що пасуватиме, тому ми маємо жанр любовного. У планах в мене багато проектів. Є ідеї в жанрі фентезі, є в жанрі фантастики та навіть підліткової прози. Звісно, усі ці ідеї дбайливо записано мною в нотатки та відкладено на майбутнє;)

Наразі моя ціль номер один, це "Розкол", а потім вже будемо думати) Раніше, у своєму блозі, я вже питала вас про улюблений тип відносин та розвиток стосунків між головними героями у любовних романах. А тепер хочу спитати який жанр книг вам подобається читати?

Міранда♡

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Звонок
14.04.2024, 17:40:49

Нормально ставлюся. Якщо автору подобаються різні жанри, він не повинен обмежувати себе лише одним.

Міранда Слоу
14.04.2024, 18:28:26

Ірина Звонок, ♡♡♡

avatar
Ханна Трунова
14.04.2024, 17:44:50

Я люблю читати все❤️ Не прикіпаю до одного-єдиного жанру. На моїх полицях мирно співіснують і класика, і наукова фантастика, і фентезі... Та й таке)

Показати 2 відповіді
Міранда Слоу
14.04.2024, 18:23:27

Hanna Trunova, В мене так само))

Стрижнем будь-якої книги є історія. Саме вона керує, якою повинна бути стильова чи жанрова приналежність книги.

avatar
Марійка Козарик
14.04.2024, 17:18:01

Я читаю переважно всі жанри, але останнім часом підсіла на фентезі)

Міранда Слоу
14.04.2024, 17:30:25

Марійка Козарик, Розумію, я теж люблю читати різне, головне щоб сюжет подобався)

avatar
Veronika J-Smith
14.04.2024, 17:01:42

Вітаю! Читаю детективи/трилери — переважно. А сама пробую писати у різних жанрах. Але ніколи не візьмуся за наукову фантастику та еротику. Бажаю успіху та натхнення)

Міранда Слоу
14.04.2024, 17:29:34

Veronika J-Smith, Оо, у вас дуже атмосферно оформлена сторінка♡▪︎♡. Щодо еротики цілком згодна, теж не зможу писати. А ось наукову хочу спробувати. Дякую за побажання, вам так само:)

Інші блоги
Той, хто залишився назавжди
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Моїй старшій доньці було десять, сину 8,молодшій 5
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
хто викидає книги...
...Той, хто викидає книги – зовсім не облагороджує свого іньтенр*єру. І не примножує свого багатства. Із кожною знищеною книгою серце бідніє, вірування і надії згасають. Так виявляє себе плоть дрібниць побуту. Так і деформується
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше