Натхнення дощової погоди

Всім привіт!) 

На вулиці дощ, а у мене з'явились флешбеки з дитинства, як ми всією вулицею дітлахів збирались у мене дома, а далі йшли до одного самотнього чоловіка, який жив поруч. У нього був (досі є) ну просто величезний садок весь обсажаний малиною. Ми приходили і то об'їдались малиною, то у нього на шовковиці сиділи, а шовковиця то чорна...... ходили наче в зомбіапокаліпсіс всі в  крові. Це настільки теплі спогади, які грітимуть серце вічно. 

Зараз, туди з нового покоління чомусь майже ніхто не ходить. Скоріш за все, тому що чоловік спився і за малиною не доглядає і виростає вона доволі мала. Взагалі - це є дуже сумно. Але не дивлячись на закінчення сумно історії, це все надихає мене писати, чим впринципі я і займусь зараз

поділіться своєю частинкою спогадів у коментарях, буде цікаво почитати )

Всім бажаю чудового та мирного дня

                                                                                       ваша Лай 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тесса Лавгуд
19.04.2024, 03:39:14

Ох флешбеки це круто, якщо вони такі теплі!
В мене з такого мабуть мої років 13-14, в нас була величезна компанія (може людей так 30-35), кожного дня о сьомій ми всі приходили в парк, грали на гітарах, співали, підтримували один одного. Ні дощ, ні град, ні вітер, ні мороз не були для нас перешкодою.
Іноді так шкода, що ми всі дорослі.

avatar
Віка Лукашук
05.04.2024, 15:27:04

Які приємні спогади! В нас у дворі раніше теж росла шовковиця, але її спиляли.... Тож влітку разом з іншими дітлахами обривали ту шовковицю та їли. Іноді навіть зеленою, чи рожевою, недоспілою. Але було байдуже(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧. В селі у дідуся є дерево з вишнею, але от кислою дуже! Так от мої брат та сестра завжди залазили та зривали ягоди, а я, боючись висоти, сиділа знизу та збирала те, що трохи нижче росло. А малина так це узагалі приємніші спогади! Коли грали у хованки, то завжди ховались в кущах малини.♥️

Показати 4 відповіді
Віка Лукашук
18.04.2024, 21:38:26

Laymi, А хороша ідея;). Я за)))

Інші блоги
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше