Додано
20.03.24 17:08:36
Книга завершена :)
Історія Адама та Аглаї завершена.
"Аметистовий браслет для Аглаї"
Аглая вийшла заміж за чоловіка своєї мрії. Проте у його маєтку відбувається щось незбагненне, навіть містичне. У юної графині з’являється несподіваний друг, який стверджує, що граф Адам Домбровський зовсім не той, ким здається. І нібито Адам хоче провести стародавній ритуал, який загрожуватиме життю Аглаї. Але хто насправді друг, а хто ворог?
Зображення із файлообмінника не вдалося скопіювати:)))
У голосуванні перемогла історія про дружину корупціонера, тож наступною писатиму саме її. І про кохання з янголом чи демоном. Новинка буде, напевно, за два тижні.
Я неймовірно вдячна авторкам та читачкам, які коментували та підтримували мене. Низький вам уклін. Ви – найкращі. ❤️❤️❤️
Катерина Федоровська
467
відслідковують
Інші блоги
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Сьогодні о 18:00 виходить Глава 18 книги "Хоругва Землі" Ворота залишилися позаду. Попереду — земля, яка давно перестала бути звичною. Місце, де минуле все ще нагадує про себе, а кожен новий крок змушує уважніше
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Без паніки. Книга "Не твоя дитина. Повернення тирана" тимчасово заблокована адміністрацією. Сама винна, не подивилась на цей пункт правил, коли замовляла обкладинку. Завантажила нову, подала запит, тепер чекаю
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як

15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з завершенням книги. З нетерпінням чекаю на нові шедеври
Мирослава Ре, Щиро дякую!
Вітаю із завершенням:))) Зичу нових і нових творчих успіхів!)))
Marinaria, Щиро дякую! Навзаєм:))
Заінтригувала анотація до книги, дочитаю Гранже і візьмусь за Вашу :))
Катерина Федоровська, Дуже приємно :)
Прийміть мої щирі вітання! ♥♥♥
Hanna Trunova, Дякую щиросердно!
Вітаю із завершенням книги!
Аврелія Аверлі, Щиро дякую!
Привітик!
Катрусю, від усієї душі вітаю тебе з черговим завершеним твором! Ти неймовірна, талановита і супер-продуктивна авторка! Бажаю, щоб твоя творчість лише набирала обертів, а келих з гарними ідеями ніколи не осушувався!
Щойно дістануся до книги – ну, ти в курсі, що буде =)
Цілую, обіймаю і тримай магічні сердечка ♥♥♥♥♥♥♥♥ (вони приносять удачу)
;)
Dark Overlord, Передай Мурзику, що я йому дуже вдячна:))) Вишлю натомість домашнього паштету:)))
Вітаю, Катю! Ти така молодець. Ти пишеш одна за одною.
Спитай в Харизматичного, як правильно зробить із зображенням.
Катерина Федоровська, Та він одразу два Оскари забере))
Дякую за цікавезну книгу! Отримала багато емоцій, насолоджувалася читанням)))
Вітаю щиро із завершенням книги! Це завжди трохи сумно. Але нові сюжети вже кличуть! З нетерпінням чекатиму нової історії)))
Лариса Бондарчук, Я пам'ятаю, хто мене із самого початку підтримав і написав найперший коментар:))) Таке не забувається:))))))
Чудова історія)) Правда я трохи відставала за активними оновленнями авторки)) але сьогодні за один присіст книгу проковтнула. Дякую! ваша книга заслуговує на увагу читача
А на Касія і досі хочеться погарчати))) не людина, а біс))
Катерина Федоровська, Трохи є таке))
Вітаю із завершенням книги))) Така гарна історія вийшла, що аж шкода розлучатися з її героями))) Дякую тобі за неї!
І з нетерпінням чекатиму на нову =D
P.S.: Картинку клікабельну легко вдалося зробити? ;)
Катерина Федоровська, Будь ласка)
Вітаю із завершення історії)))
Ото ти швидка)))
Дмитро Євтушенко, Дякую:)) Швидкість - це не завжди показник якості :))))))))
Вітаю з завершенням й з нетерпінням очікую на новинку)))
Лара Роса, Дякую щиро, Ларо, Вам за підтримку:))
Вітаю і біжу читати (вдоволено протираю окуляри).
Божена Квітень, Приємного читання :)))
Я якраз дочитала)) Дякую вам за цікаву історію))) за Касія рада)) і взагалі за всіх. За Адама з Аглаю особливо))
Ален Стеллс, Дякую Вам, що читали й підтримували :)))
Вітаю!))))♥️♥️♥️
Катерина Федоровська, ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати