Дилогія зі святковою знижкою

Вітаю всіх!

Сьогодні - 08.03.24 - на мою книгу ОБРАНИЦЯ СМЕРТІ діє знижка. Це друга книга дилогії, хоча її можна читати окремо від ЧОРНОГО ДІАМАНТА КОРОНИ. Проте, хто хоче дізнатись передісторію героїв, може отримати всю дилогію зі знижкою: за програмою лояльності, купуючи мої книги вперше, можна отримати знижку на будь-яку іншу книгу. Тож, сьогодні можна максимально вигідно придбати всю дилогію.

Це пригодницько-детективна історія з любовною лінією й елементами темного фентезі. Героям нудьгувати не доводилось ні в першій книзі, ні в другій. А я спробувала створити некромагію дещо незвичною: героїня не підіймала мерців - вона не давала ними стати ще живих. Місцями навіть гумор присутній)) Але подекуди невесело зовсім: так, атмосфера темна.

А героїня з розряду тих, хто виборював свої права)) Тож, зі святом!

 

Рей увіткнувся носом в її волосся. Воно все ще звично пахло ніжною матіолою й медовим вересом. Як завжди… Якщо закрити очі й не дослухатись до тиші, то можна уявити, що вона тут… поруч… вся, а не лише тіло… 

Ковзнув долонею по її щоці, що ще зберігала тепло. Останнє… Стиснув її в обіймах: якби міг – віддав би своє! Все! До останнього видиху – тільки б відігріти! Почути її голос! Такий звичний – з оксамитовими нотками. Інколи насмішкуватий. Хай який! Аби тільки чути…

Він ніколи не плакав. Ні коли загадково померли батьки, а життя розірвалось навпіл. Ні коли в нього відібрали Алінор, й ту половину, що в нього залишилась, розірвали ще раз. Та зараз було відчуття не розірваного життя – його в нього забрали. Все. До краплі. Лишились лиш сльози, що самі потекли з очей, наче сточуючи ті останні краплини, що ще тріпотіли десь в ньому. І він був зовсім не проти їх позбутись.

Єдине бажання стугоніло в голові – дістатись тієї потвори, що забрала її в нього, й розчавити власноруч! А потім… він не змусить свого ласунчика чекати на нього довго. Більше його тут ніщо не тримає.

Обережно торкнувшись підборіддя дружини, Рей підвів її обличчя. Такі манкі й жадані вуста все ще були, на диво, червоними, не збліднувши ні на півтону, й здавались живими. Він хотів закарбувати в пам’яті їхній присмак, поки вони ще зберігали її тепло. Останній поцілунок… Найстрашніше, що могло з ним статись.


А хто хоче більш легкої атмосфери - завітайте до мого СТИХІЙНОГО ЛИХА з його веселими пригодами))

Приємного всім читання й мирного неба!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Турянська
08.03.2024, 09:19:12

Ларочко, чудесна дилогія! Рей і Ліара то ❤

Показати 13 відповідей
Лара Роса
08.03.2024, 11:45:12

Інна Турянська, А потім завершити)))

avatar
Юлія Міхаліна
08.03.2024, 11:00:56

Класний подарунок до свята!))

Лара Роса
08.03.2024, 11:16:21

Юлія Міхаліна, Підгадала)))

avatar
Елена Д
08.03.2024, 09:50:00

Чудова дилогія ❤️

Лара Роса
08.03.2024, 10:38:15

Елена Д, Дякую, Вам!))

❤️❤️❤️❤️

Лара Роса
08.03.2024, 08:06:27

Алена Чувальская, Дякую!

Інші блоги
Блеф, який став правдою
Вітаю вас, друзі! Сьогодні я роблю крок, який багатьох здивує, а когось, можливо, відштовхне. Я публікую нову книгу «Податок на надію». І це не просто художній текст. Літературне хуліганство, перформанс, виклик. Безжальний
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Герої вирушили в гості ;))))
Моїм героям вдома не сидиться... Тому сьогодні вони вирішили завітати в гості))) Заїхали до Ханни і Астраеля з книги "Другий шанс або Помста ангела"? Я би заїхала до Ґєшеата, але це ми опустимо))) Мабуть, трошки завадили
Розвиток подій продовження роману
❤️ Любі мої. Вже вийшло кілька глав другої частини "Ти мій вибір". Мені важливо знати Вашу думку в коментарях. Будь ласочка витратьте одну хвилинку і поділіться зі Мною Можна коротко ❤️ А можна довше❤️ ❤️ а
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше