А у вас трапляються "провтики"?
Вітання)) людям з душею))
Всі, хто читав, проду "Адаптація бездушності" розуміють про що я))
А я от сьогодні сиджу і пойняла, що я вчора провтикала, як то кажуть трохи))) і не правильно подала інформацію)).
Я, наспраді, далека від грибів)) але зараз в процесі написання книги шукаю про них інформацію і сама дізнаюсь багато всього цікавого. Звісно, більшість в моїй книзі це вигадка, бо ж і книга в жанрі фантастики. Але однаково має бути якась логічність і правдоподібна подача.)) Так от вчора Ріксон сказав, що хітин це ідентифікація гриба і вирішив продемонструвати Марку на що ці хітинодушні створіння здатні. Але у приклад він навів дріжджі, а от вони належать до відділу аскомікотових грибів, і хоч цей вид дійсно має хітин, проте саме от дріжджі в грибній стінці таки хітину не мають. Виходить якась нелогічність. І от я думала як же це виправити. Треба знову шукати інформацію якусь нову і наводити інший приклад. (( короче переписувати.
Одним словом сказав Ріксон, що покаже на що хітинодушні створіння здатні, а в приклад навів гриби без хітину. Логіка логікою поганяє)))) так би мовити,=)))
Але потім подумала, що так навіть краще буде в контексті їхньої розмови. Бо за словами Ріксона, люди що не мають душі більш адаптовані до життя і витриваліші. І якщо хітин це ніби як "душа" гриба, то відповідно і бездушні грибочки більш витривалі:))) тому трохи змінила діалоги.
Ось новий варіант))
"
— Та сама твоя примарна душа, — сміявся Ріксон. — Саме тому, це перше, що треба позбутися, щоб не бути слабаком, друже.
— Душа — це ідентифікація людини. Якщо її немає, то і людину людиною складно назвати, — відповідав Марк впевнено, хоч і можливо занадто простодушно.
Ріксон лиш посміхнувся і дивно вигнув губи, мабуть, таким чином глузуючи з “генія”, що стояв прямо перед ним.
— А ось хітин, це ідентифікація гриба. Більшості видів грибів, — додав якось хижо всміхаючись, — Без цього складника і гриб грибом важко назвати. Це наче як душа в людей, — розреготався, — Але от якраз найбільші адаптовані гриби ті, які її не мають. Скажемо так твоїми слова “бездушні грибочки”. І зараз я розповім тобі на що ці створіння здатні, — сказав Ріксон і монітори враз змінили зображення.
тут далі бредові розповіді Ріксона)))
— От бачиш виходить, що гриби без хітину навіть більш адаптовані та витривалі, ніж ті які мають хітинову душу. Можливо теж саме стосується і людей, - хитро всміхнувся, - Але бачу можливість такої грибної адаптації тебе не дуже вразила, що ж, у мене є і дієвіші способи, змусити тебе нарешті еволюціонувати в правильному напрямку, — говорив вчений від чого Марку тепер вже стало холодно на серці, а не на руках. — Ходімо зі мною і я покажу тобі беззаперечні методи адаптації грибів."
А поки я переварюю в голові цей грибний бульйон, у вас трапляються якісь провтики, які ви згодом помічаєте, чи це я одна така?)))
P. S. У цій книзі вони будуть я думаю траплятися, бо я не мікробіолог)) тому будемо списувати все на фантастику, але т-с-с)))))
Гарного вечора вам)) дякую всім хто читає і адаптувався під мою книгу у якій попри мої старання вистачає помилок:))) всім дякую за підтримку.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОт я мікробіолог, а хітин у дріжджів провтикала, бо стежила за сюжетом)))
Лара Роса, ❤❤❤
Привіт, Авторе)) Я так учора вашою історією зачиталася, стільки новенького дізналася, за що вам щиро дякую, допомогли мені трішки розім'яти мізки))) Маху вашого не помітила і у коменті усі враження відмітила)) Історія ваша чудова. Талановита ви і все дуже вміло-вправно розписано))) З нетерпінням чекаю продовження))
Ален Стеллс, І від мене)))❤️❤️❤️
Важливі цінно побачити, прийняти та зрозуміти свій "провтик" (і не зробити ще гірше)
В мене також бувають ситуації "рука - обличчя"
Alesia, Ні)) здається лиш, що вони вже не взмозі сидіти в вашій голові і терміново потрібно на волю:))
у мене буває дещо схоже.
Основним місцем подій у сюжеті моєї книжки є Нижні Рівні, котрі за своєю будовою нагадують модель пекла Данте. По суті це велетенська вежа, що занурена під землю, де перший рівень ближчий до поверхні, а 27-й, або Дно, є найглибшим. І ось, я описую як мої герої пересуваються третім рівнем, але раптом я забуваю де вони і направляю їх на п'ятий рівень, замість четвертого і починаю прописувати причини, чому вони туди йдуть, але потім, перечитуючи текст я розумію, що щось пішло не так і сідаю переписувати величезний шматок тексту.
І подібних моментів чимало. Рятує тільки вичитка перед публікацією...
Василь Бундзяк, Ахах)) то саме)) ті помилки, як гриби виростають :) і де тільки беруться)))
Звісно, бувають провтики)) Без них нікуди)
Не помиляється той, хто нічого не робить..))
Hanna Trunova, Хух, видихнула, що я не одна така))
Дякую вам)))
Я про хітин взагалі не знала, тож читала із цікавістю і ніяких нелогічностей не помітила:)))У мене, до речі, сьогодні була сітуейшн зі зміною імені героя в опублікованій главі:))) Але, сподіваюся, мене мало людей читають:)))))
А взагалі, мені здається, що експертів з грибів у нас на Букнеті дуже мало, тож Вам не варто перейматися:)))) Книга - чудова:)
Катерина Федоровська, У мене з іменами і віком таке часто)) особливо якщо то якісь не головні герої....потім сиджу і думаю, а скільки я там йому писала років і як взагалі він називався))))
Дякую, Катю. Сподіваюся:))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати