Спільне джерело натхнення: Ваш фідбек

Вітаю, друзі!

Розчарування - це те слово, яке мені приходить на думку, коли переглядаю коментарі (чи, вірніше, їх відсутність) під моїми книгами. Я завжди стараюся творити щось особливе, запитальне, інтригуюче для Вас, і мої твори - це не просто слова, а часточка моєї душі.

Однак ось я тут, з роздумами, і не бачу Ваших коментарів, ваших вражень, Вашого фідбеку. Мабуть, усі ми хочемо відчувати підтримку та розділити свої думки. Це як танцювати на сцені і не чути аплодисментів.

Якщо Ви читаєте мої твори, будь ласка, не соромтеся залишити коментар чи хоча б emoji враження. Адже ваш фідбек - це те, що додає важливості кожному слову, написаному мною. Кожен Ваш коментар, враження та порада мають неймовірну цінність для тих, хто вкладає своє серце та творчий потенціал у написання книг. 

Ваші слова – це те, що надихає та мотивує авторів іти далі. Фітбек вказує на те, що наші твори знайшли відгук в Вашому серці, що кожна сторінка має значення. А важливість цього взаємодії найбільше помітна, коли Ви поділитися своїми думками та емоціями.

Таким чином, якщо Ви читали книгу, яка розчулила, вразила чи змусила задуматися, не забудьте залишити свій слід у коментарях.

Ваша підтримка – це найкращий подарунок для будь-якого автора, і це стає мотивацією продовжувати дарувати вам нові захоплюючі історії.

Чекаю на Ваші думки та обіцяю, що мої слова не залишаться без відгуку!

З повагою та щирістю,

Ксандер Демір

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Zhelizna
09.01.2024, 18:10:37

Любий автор, пишу Вам не як Ваша читачка (хоча це легко можна виправити), а як колега. І хочу сказати, що прекрасно розумію Ваші думки. Дуже важко працювати без фідбеку, бо ти не розумієш чи читачу подобається робота і тоді з'являються сумніви. Але як читач, скажу відверто, я ніколи не залишала коментарів. Навіть, коли про роботу думала день і ніч (досі не розумію чому так). Потім я стала автором і мене настигла карма. Був період, коли я писала в сліпу і навіть хотіла закинути. Та декілька коментарів мені відкрили очі. Головне не опускати руки. Можливо, серед Вашої аудиторії такі ж читачі, як і я колись, які люблять роботи всім серцем, але чомусь не діляться цією любов'ю.

Ксандер Демір
09.01.2024, 19:28:57

Zhelizna, Дорога колего,

Дякую за теплі слова та поділений досвід. Ваші рядки, дійсно, додають натхнення! Це чудово мати спільноту, яка може надихнути та підтримати. Нехай щастить!

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше