Новорічний допис і трохи новин

Привіт, мої любі! Я вітаю вас із Новим роком і бажаю, щоб у вас було якомога більше щасливих і позитивних моментів цього року! Авторам натхнення, читачам більше цікавих книг, і всім нам миру. І особлива подяка ЗСУ (а також НГУ та всім інших, хто не входить до лав ЗСУ, але також бореться на фронті)! Низький уклін усім, хто наближає нашу Перемогу по всіх фронтах! Донатимо більше і підтримуємо один одного, а особливо наших захисників і захисниць! 

Щодо творчості, ставлю собі за мету завершити "Принца мого серця" до кінця січня. Написання знову для мене йде важко, не тому що немає музи, а тому що врегулювати сюжет не так просто. Але я стараюся для вас! А ще борюся із перфекціонізмом, бо він заважає чи не найбільше, хех. "Принца..." після завершення я хотіла б відкласти на якийсь час і потім таки суттєво відредагувати. Чи вийде по часу поки складно уявити. Але дуже на це сподіваюсь. 

Щодо хороших новин! У середині лютого я почну публікувати глави до нової книги про нашого Миколу Мірановського. Деталі згодом. Я досі в шоці! До речі, це одна з причин, чому "Принц..." весь цей час писався так повільно. Микола раптом став головним героєм зовсім іншої книги. Ех... Я знаю, що у кожного письменника по-своєму, але у мене ті персонажі живуть своїм життям і розтягують сюжет то туди, то сюди. Але я й сама не можу дочекатися виходу нової книги! Не знаю як ви, а я дууже люблю Миколу. Побачимо, як сильно змінить його життя і нова героїня. І чи буде вона тим кактусом, якого пророкувала Марина?

Нехай назва поки залишиться прихованою, а от щодо спойлерів от вам два варіанти обкладинки, які згенерував мені ШІ. 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

О так! У мене герої теж живуть власним життям. Буває хочеш вставити якусь певну сценку, підводиш до неї сюжет, а вони візьми і поверни в іншу сторону, хіба що не говорять "Іди ти авторко, зі своїми сценками! Нам так цікавіше"))). Тому мені особисто це знайомо!
Про Мірановського почитаємо з превеликим задоволенням - надто вже колоритним і неоднозначним вийшов цей персонаж. Обкладинки обидві класнючі, проте мені більше імпонує перша. Друга якась похмура, чи що? Проте може вона більш підхожа до майбутнього сюжету. Натхнення вас і слухняних героїв!

Показати 3 відповіді
Еліза Донцова
07.01.2024, 23:38:34

Тетяна Овчіннікова, Підступні не те слово!)) Дякую за підтримку!)))

Інші блоги
Перша книга)
Сподіваюся, ця книга знайде свого читача. Підпишуся взаємно на всіх :) Нічна Угода
"Піймати сталкера" оновлення 2.0)
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Скільки важить кохання? Знижка.
Сонечки, привіт! Пропоную свою чудову та романтичну історію СКІЛЬКИ ВАЖИТЬ КОХАННЯ? зі знижкою! Протягом доби, книгу можна буде купити дешевше, ніж зазвичай. Неймовірний роман про щире кохання між красунею тренером
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше