Відгук на оповідання Тетяни Гищак “ Місія ”.

 

Ідею цього оповідання я для себе визначила так: якщо і варто загинути, то заради того, щоби життя тривало далі.

Величезна армія воїв, сильних, прудких,  готових на звитяги, очікує початку своєї місії. Завдання їх надскладне - треба досягти сфери, що у певний час  прибуде у відповідне місце, і закріпитися в ній. Бойовики готові до виконання. Вони вирушають у похід навіть попри те, що знають - на шляху до перемоги майже всім доведеться загинути.

На нескінченному шляху армію очікує маса перепон, настільки складних, що виживають лише кілька сотень солдат. Вони і досягають сфери. Але це ще не все. Головна мета попереду. Тепер треба проникнути всередину і запустити процес, заради якого мільйони солдатів віддали життя. 

Чи буде виконана місія і що станеться з головним героєм на ім‘я М305Y? Ви дізнаєтесь це, прочитавши оповідання.

Твір свій автор подає як бойовик. На перший погляд фантастичний. Але цей жанр не згадується на титульній сторінці книги. І дійсно, чи фантастика це? Можливо просто алегоричне подання дійсності? Чи не стикаємося ми з подібним явищем в повсякденному житті? 

Чесно кажучи, я достеменно зрозуміла про що йдеться в оповіданні, лише коли на армію обрушилася хімічна атака :) А чи вдасться вам здогадатися раніше? В будь якому випадку, читати буде цікаво.

Написано захоплююче, чудовою українською мовою. Я отримала задоволення і коли вперше читала оповідання і за другим разом, коли писала цей відгук. Виникло лише одне питання до автора. Чи не варто сферу М305Х, після виконання місії назвати повним ім’ям - М305XY?

 

Оповідання “Місія”, ЧИТАТИ ТУТ.

Написано для БЕЗСТРОКОВОГО МАРАФОНУ.

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Гищак
03.01.2024, 19:10:46

Дякую!
Про зміну імені сфери - гарне зауваження. Піду добавлю букву)

Єва Ромік
03.01.2024, 19:25:33

Тетяна Гищак, Дуже хочу, щоб і інші читачі гідно оцінили це оповідання. Мене торкнуло, бо я значну частину життя присвятила забезпеченню результативності подібних місій :) І який же той результат чудовий! Обожнюю свою спеціальність.

Інші блоги
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
✨ Фінал "Таємний син генерального"✨ Новинка!
Вітаю, любі читачі! Завершилася романтична історія Лева і Варі❤️ Таємний син генерального Якщо ви відкладали читання на фінал, то вже самий час до нас повернутися. У книзі повний текст! Поки історія залишається безкоштовною,
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше