Погомонімо?

Доброго ранку?

Любі мої, як у вас із зв'язком??

Надіюся, що у вас усе добре?

Любі мої, хочу поговорити з Вами відверто. Мені хочеться писати для Вас, але просто не розумію чому немає віддачі? Зараз почала викладати детектив і не багато є читачів, але вдячна й тим, хто ставить зірочки і пише коментарі, Ви для мене безцінні. Дякую, тим хто завжди читає всі мої твори і охоче чекає на нові?

Я так розумію, що ви засумували за романами, правда? То чому ж мовчали??? Я хочу, щоб ми відверто спілкувалися, тому запрошую завжди вас у мій телеграм та інстаграм (перейти можна натиснувши, на слова?) Зараз там я ділюся спойлерами по тому, що скоро опублікую роман. Він буде дуже захоплюючий. Обіцяю?

Хочу запитатися, чого Вам як читачам не вистачає? Чекаю чесної відповіді, адже хочу краще Вас пізнати. І прошу, будь ласка, спілкуйтеся зі мною, бо просто не розумію, що Вам би хотілося бачити. Ще мені цікаво які соцмережах ви найчастіше відвідуєте? Хочу, зрозуміти на яких Вам буде зручніше зі мною спілкуватися, читати анонси, переглядати відео-ролики та ще багато чого цікавого?

Дякую, усім, хто любить мою творчість та завжди, хоч якусь реакцію ставить

Усім бажаю гарного

та мирного дня!

Ваша, Віталіна Лі

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

♥️♥️♥️

Інші блоги
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше