Головну інтригу розкрито! Без вигадок!
З сьогоднішнього оновлення читачі дізнаються, що “Борисфен” захопили пірати.
Так-так, не дивуйтеся. Це зовсім не у автора настільки примітивна фантазія. Це життя. Той самий історичний факт, що наводився у монографії про колоністів, який я взяла за основу книги.
Російські дипломати за наказом цариці Катерини Другої навербували на Корсиці буцімто шовківників, які виявилися звичайнісінькими піратами. В стамбульському порту (протока Босфор) вони захопили корабель, на якому їх перевозили, і взяли в заручники екіпаж. У першоджерелі згадується тип і назва корабля - бриг “Борисфен”. Отож - жодних вигадок.
Я попросила штучний інтелект уявити місце події - стамбульський порт кінця 18 століття. У нього вийшло зовсім непогано. Тільки я, на його місці, додала б ще кораблів на якірних стоянках - рух в Босфорі, навіть в ті часи, був досить значний, щоб не сказати вражаючий. Торговим суднам, з метою безпеки, навіть було заборонено пересуватися по протоці у темний час доби. Та й османський флот, напевне, там базувався.
Запрошую всіх зацікавлених приєднатися до читання, а також підписатися на автора.
Ева Ромік, ШОВКОВИЙ ШЛЯХ “БОРИСФЕНА”.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШІ іноді не знає, чого саме ми хочемо)))
Єва Ромік, Це точно)) Наші бачення іноді несумісні)))
Дякую, Єво, що нагадали про продовження. Увечері почитаю. Суден мало би бути у порту більше, але ж ШІ як завжди зі своїми фокусами) Хоча останнім часом ви ніби й не погано з ним співпрацювали, а цього разу ніби посварилися)
Олеся Мрійниця, Дякую. Незабаром будуть ілюстрації морського бою, то там він відтворив все бездоганно, Айвазовський відпочиває :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати