Дві мої найособливіші історії

Любі читачі!

Кожна з моїх історій – моє улюблене дітище, у кожну я вкладаю частинку душі й ділюся нею з вами. Кожного героя я по-своєму люблю, хоча всі вони у мене зовсім не ідеальні.

Але книжки “(Не) чужа дитина” і “Впусти мене в серце” виявилися для мене найособливішими та найемоційнішими. Над жодними іншими я стільки не ридала, поки писала.

Я починала працювати над “(Не) чужа дитина” ще до війни, сюжет був готовий, частина тексту написана. І травму малюк за первісним задумом отримав не внаслідок бомбардування. А потім почалася війна... І кілька розділів самі собою змінилися, розірвавши мені душу. Я просто не змогла написати їх іншими.

rrB2tkj4BGmLSKbtD49pB6181zkaU4QqsSPxG_6H7J9hPj6byAL5Uzj9ee0IjRRBOQB3ewFyT6sV5Alhpba4Yd-YkC8uSfuVB_Kml_CbsDer9cvNwbxj2RXb8LOwMgZZoYb1m2H9L2i2_aQzRw13eeI

 

На книгу “Впусти мене в серце” мене надихнув пронизливий і повний болю пост вдови українського Героя. Люди втрачають близьких не лише внаслідок війн. Але зараз у нас найстрашніша концентрація зламаних людських доль і болю. Мрію, що кожен та кожна зможуть знайти сенс жити далі та знов бути щасливими. Навіть якщо здається, що попереду суцільна темрява.

 

Я писала ці книжки й мріяла про наше щасливе життя "після"...

rq6kuasBSa3Nnk9-E2qaO-TxViOOMljjCu4QZBBo5s3T_7ZvIaahkP5eDg_WIIIp1aqCpWpPTo6ILeOGY4aaZPPD4fwDIIwGbQI-NxHWt3NAj2p-mxz_P0ibwr4y_JmLO_CX-34HRdtgJPD41NG7CgU


 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Бабій
24.11.2023, 16:13:25

Дякую за Ваші твори. Щирі, правдиві, чуттєві, відверті, болючі, в деяких сюжетах мені нагадують випалену землю. А потім- відновлення, нагорода, позитив, насолода. Так і буде на нашій багатостраждальній українській землі. Пам'ятаємо, що найтемніша ніч перед світанком. Бажаю всім нам Перемоги! Світанок вже скоро! Слава Україні!

Аля Морейно
24.11.2023, 16:25:44

Наталія Бабій, Героям слава! Щиро дякую!

avatar
Оксана Рожко
24.11.2023, 14:43:05

" Впусти мене в серце" - дуже емоційний, глибокий,душевний твір.Дякую за Вашу працю!!!!!?

Аля Морейно
24.11.2023, 15:15:39

Оксана Рожко, Дякую)

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше