Трохи фантазії на ніч (+ уривочок з глави)

Зазвичай я люблю писати в тиші, і щоб поряд, бажано, не було жодної живої душі. Не завжди виходить, звісно... Але іноді саме звучання музики, пісні, мелодії надихає мене на написання того чи іншого тексту. І ось я думаю - було б непогано, якби була можливість/функція прямо в тексті електронних книг вмикати (або не вимикати, якщо не подобається) музику яку пропонує автор для прочитання саме цього розділу, щоб передати читачеві саме ту атмосферу, ті емоції, які вкладаються в текст, посилити текст емоційно, так би мовити. Я розумію, що текст сам по собі повинен передавати все, що хоче сказати автор, але з музикою якось чуттєвіше, погодьтеся. Особливо для романтичної душі))).

Ну, а автори, відповідно, мали б можливість за певну плату купити цю мелодію для своєї книги.

Як тобі таке, Ілон Маск?


А тим часом, мої любі читачі, історія  У його полоні підходить до завершення. Ще декілька розділів і нас очікує фінал. Тому, якщо хтось чекав завершення/забув про книгу/ще не бачив, то ось вам моє нагадування і уривочок з попереднього розділу:


" - Які плани на вихідні? - цікавляться в трубці голосом двоюрідної сестри, поки Ніка запахуює на ходу халат і крокує вже у бік кухні. Після чищення зубів чомусь завжди нестерпно хочеться пити.

- А з якою метою питаєш? - обережно цікавиться Ніка у відповідь, відчиняє холодильник і вивуджує пляшку води. Про всяк випадок цікавиться. А то мало там що в голову Софії надуло в черговий раз, - Ти збираєшся прилетіти? - уточнює вона, відкручує кришечку на пляшці, попередньо затиснувши телефон вухом, і робить ковток води.

- Ні, не збираюся, - Софія сама незворушність, - Прилітаєш ти. До Мілану.

Ніка, яка в цей час робить наступний ковток води, закашлюється, мало не подавившись. Аж сльози на очах виступають.

- Гей! У тебе там все нормально?! - чує волання з трубки.

- До Мілану? - сипить Ніка у відповідь, все ще відкашлюючись, - Це ще чому?

- Тому що у твоєї улюбленої сестрички ювілей - я сподіваюся, ти ще пам'ятаєш про це, моя старенька? - звинувачуючим тоном видає Софія, - А її коханий хлопець люб'язно надає для цієї грандіозної події свій ресторан на цілий вечір суботи. Так що знімай зі своїх запорошених антресолей свою найбільшу валізу, пакуй свої найрозпусніші речі, тому що в тебе виліт у п'ятницю після обіду."


Дякую всім, хто читає і коментує!
Новий розділ вже на сайті. Запрошую до читання!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Dark Overlord
21.11.2023, 01:24:31

Я про такі книги мріяв ще в дитинстві! =)
Казав: "Було б класно, якби ти такий починаєш читати сцену напруженої битви, а на тлі грає страшна динамічна музика!"
А з приводу "писати в тиші", так, найкраще пишеться тоді, коли навколо мертва тиша. Хоча, інколи і музика допомагає налаштувати на вірний хід думок) Коли потрібно вигадати сцену бою з чудовиськом для фентезі, я вмикаю відповідний трек, і подумки вже бачу, як воно там все відбувається =)
Набируся сміливості і скину Вам посилання на годину музики, саме для фентезі.
Натхнення Вам!
https://www.youtube.com/watch?v=8GYL6c_GTE0

Ксенія Санті
21.11.2023, 19:09:29

Dark Overlord, Дякую! Навзаєм) Але я пишу не фентезі, а СЛР.

Інші блоги
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Що полюбляють їсти дракони?
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше