Додано
30.10.23 19:13:32
Опитування перед оновленням дуже гарячої книги
Вітаю, шановні читачі.
Я обіцяла, що оновлення книги "Чаклун і демонесса" з'являтимуться хоч і доволі зрідка та нерегулярно, але одразу повними главами. Тож, з радістю повідомляю: друга глава вже готова, але я стикнулася з тим, що вона довга - близько 25 (!) дуже гарячих сторінок.
Звідси запитання: напишіть, будь ласка, свою думку, як вам зручніше читати - краще розділити главу на дві-три частини чи опублікувати, як є? Дякую за вашу увагу та відповіді.
P. S. Про оновлення книги "Дружина Темного Лорда" пам'ятаю, буде сьогодні ближче до опівночі ;)
Анні Флейм
2495
відслідковують
Інші блоги
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
— Скільки людей нам... — почав було говорити Хантер, який сидів навпроти, але зупинився на півслові. Його садистська посмішка миттєво зникла, а погляд намертво втупився в одну точку за моєю спиною. Артур поруч
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвісно ми за те щоб глава вийшла одним смачним соковитим шматком, але робіть як вийде. Якщо вийде завантажити одним разом , то завантажуйте а ні то кількома меншими але однин за одним підряд, і тоді для читача не буде різниці.
Тетяна Рибак, Зрозуміло, дякую))
Що ж, якщо до опівночі не буде прохань викласти саме частинами, то після опівночі опублікую другу зустріч)) Надто вже кортить принести гаряченького))
А до опівночі, звісно, буде "Дружина")
Залиште як є, буде цікавіше прочитати все за раз, навіть якщо це трішки більше ніж зазвичай)))
Дарья Ревва, Та просто зустрічала десь згадки, що на деяких пристроях великі глави (а моя глава загалом на 50+ тис. символів, тож вона дійсно велика) можуть погано завантажуватись. Ось і стало цікаво, чи трапляється таке у моїх читачів.
Так-то я теж воліла би не дробити, бо кожна глава має свій початок та проміжковий фінал (у межах загального розвитку подій). Але якщо у когось дійсно є незручності з читанням великих глав - мені не складно розбити розділ на декілька з послідовною публікацією в один день.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати