Додано
16.10.23 21:49:11
Авторський вірш ❤️
Люди чи ні?
Інколи люди бояться «пітьми»,
Інколи люди оминають «мікробів».
Інколи люди лягають кістьми,
Інколи люди гірше худоби.
Часто і друзі стають ворогами,
Бо забагато «честі» набрали.
Часто ти розпачі в житті назбирав —
Чесності бо добряче забрав.
Людям завжди буде всьóго замало,
Люди ніколи не матимуть міри.
Люди завжди «ітимуть» зухвало,
А на «взутті» буятимуть діри.
Очі не бачать і катастрофи,
Вуха не чують смертельні пісні.
Губи шепочуть м’якесенькі строфи,
Що не присущі у країні Війни.
Люди зараз не розуміють «чужих»,
Хоча мають однаково довге коріння.
Людям хочеться «стоп» — передих.
Поки на полі — Смерті творіння.
Є. І. ?
[16.10.2023 / 21:33]
Єлізавета Іщенко
2011
відслідковують
Інші блоги
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Любі читачі, сьогодні діють знижки на мої книги: Добровільно залежна Помилка. Згоріти вщент Кохана монстра
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНавіщо просити води, як не хочеться пити?
Навіщо шукати кохання, як не вмієш любити?
Я втратив всіх друзів, і втратив свій зір...
Сиджу із гітарой в квартирі один...
Прочитавши Ваш вірш - захотів відписати:
чудово і сумно( Та хотів побажати:
Натхнення на створення нового твору,
Або, прочитати тут книгу чудову,
Щоб настрій піднявся, десь смуток подівся...
А я пішов спати, бо щось я стомився... =)
Dark Overlord, Сміюсь :) Ваш секрет буде збережено))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати