Авторський вірш ❤️

Люди чи ні?

 

Інколи люди бояться «пітьми»,

Інколи люди оминають «мікробів».

Інколи люди лягають кістьми,

Інколи люди гірше худоби.

 

Часто і друзі стають ворогами,

Бо забагато «честі» набрали.

Часто ти розпачі в житті назбирав —

Чесності бо добряче забрав.

 

Людям завжди буде всьóго замало,

Люди ніколи не матимуть міри.

Люди завжди «ітимуть» зухвало,

А на «взутті» буятимуть діри.

 

Очі не бачать і катастрофи,

Вуха не чують смертельні пісні.

Губи шепочуть м’якесенькі строфи,

Що не присущі у країні Війни.

 

Люди зараз не розуміють «чужих»,

Хоча мають однаково довге коріння.

Людям хочеться «стоп» — передих.

Поки на полі — Смерті творіння. 

 

Є. І. ?

[16.10.2023 / 21:33]

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Dark Overlord
17.10.2023, 00:18:43

Навіщо просити води, як не хочеться пити?
Навіщо шукати кохання, як не вмієш любити?
Я втратив всіх друзів, і втратив свій зір...
Сиджу із гітарой в квартирі один...
Прочитавши Ваш вірш - захотів відписати:
чудово і сумно( Та хотів побажати:
Натхнення на створення нового твору,
Або, прочитати тут книгу чудову,
Щоб настрій піднявся, десь смуток подівся...
А я пішов спати, бо щось я стомився... =)

Показати 3 відповіді

Dark Overlord, Сміюсь :) Ваш секрет буде збережено))

Інші блоги
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
❤️ Знижки ❤️
Любі читачі, сьогодні діють знижки на мої книги: Добровільно залежна Помилка. Згоріти вщент Кохана монстра
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше