Завершення 8 тому "Повернути себе"

Друзі! Радий повідомити, що нарешті вийшов 8 том моєї фантастичної саги "Повернути себе" ??
У цій частині розповідається про подальші пригоди Фіска та його друзів. Герої досліджують нові невідомі світи, стикаються з новими викликами та ворогами.
З'являться нові персонажі, таємничі артефакти, несподівані повороти сюжету. Я сподіваюсь, ця частина сподобається шанувальникам не менше, ніж попередні ?
8 том вже у продажу в електронному вигляді. Запрошую придбати та насолодитися читанням! ?
Як завжди, буду щиро вдячний за відгуки та рецензії після прочитання. Пишіть свої думки в коментарі ?
Приємного читання та успіхів усім! Радий ділитися своїми історіями з вами.
З повагою, Олександр Шаравар? 

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Макар
28.05.2024, 19:34:32

Вітаю! Вам вже багато людей надали правдиві відгуки. Ви мене надихнули на творчість (в мене дещо інший стиль). Хотів би з Вами особисто поспілкуватись. Дякую за внесок в нашу культуру!

avatar
Andrii
03.03.2024, 17:42:05

Вітаю, пане Олександр. Дякую за Вашу творчість, маю питання, коли може бути продовження "Повернути себе", саме вже 13 частина. Адже попереду ще саме цікавіше. Буду вдячним за відповідь. Вам гарного настрою та натхнення. Дякую.

Andrii, Буде, зараз закінчую Переплутані життя два і приступаю до Повернути себе 13

avatar
Phil Kaprelov
15.01.2024, 02:53:00

Олександре! Коли планується продовження "Повернути себе"?

Показати 2 відповіді
Phil Kaprelov
17.01.2024, 22:36:30

Олександр Шаравар, Я вже і 12 прочитав, неможу дочекатись 13ї) Дякую за вашу творчість!

avatar
Оксана Павелко
08.09.2023, 18:42:56

Сподіваюся то буде останній том, бо я лише до четвертого доповзла ))

Варда
19.10.2023, 14:02:48

Оксана Дичка, Взагалі-то після 12 тома ще на декілька книг сюжетних ліній набереться:) Тому ще читати неперечитати!?

avatar
vlad parfilov
20.09.2023, 19:10:44

12 томів всього. Прохання перекладати більш детальніше. Вже меньше русизмів але все ще є. Дякую все прочитав

avatar
SantaGremlin
10.09.2023, 22:45:54

Деякі моменти ніби взяті з "Доктора Хто"...
Наніти... Цифрове збереження свідомості ітд... але читаю уже 7 книгу і я в захваті...
Надіюсь і надалі будуть з'являтись подібні шедеври.

СаньОК Драго
20.09.2023, 10:58:20

SantaGremlin, Є навіть представник їхньої раси, класно

avatar
Оксана Павелко
14.09.2023, 15:49:37

Я так розумію всього 12 томів, правильно? Це ж читати не переситати...

avatar
Серж
08.09.2023, 09:37:03

Поки в бібліотеці не видно 8 тому. Букнет виставляє лише 7.

Серж, Поки на модерації. Думаю до обіду, або до вечора книга буде вже доступна.

Інші блоги
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
7 творів навіки покинуть цю платформу
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті)
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше