Додано
08.09.23 09:16:02
Завершення 8 тому "Повернути себе"
Друзі! Радий повідомити, що нарешті вийшов 8 том моєї фантастичної саги "Повернути себе" ??
У цій частині розповідається про подальші пригоди Фіска та його друзів. Герої досліджують нові невідомі світи, стикаються з новими викликами та ворогами.
З'являться нові персонажі, таємничі артефакти, несподівані повороти сюжету. Я сподіваюсь, ця частина сподобається шанувальникам не менше, ніж попередні ?
8 том вже у продажу в електронному вигляді. Запрошую придбати та насолодитися читанням! ?
Як завжди, буду щиро вдячний за відгуки та рецензії після прочитання. Пишіть свої думки в коментарі ?
Приємного читання та успіхів усім! Радий ділитися своїми історіями з вами.
З повагою, Олександр Шаравар?
Олександр Шаравар
1337
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Дорогі читачі, вітаю. Хотів повідомити цим блогом, що через три дні з цієї платформи зникнуть 7 творів: "Безбарвний сон", "А вони плачуть", "Вантажівка з гниллю", "Увімкни темряву. Збірка новел", "Я
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Вам вже багато людей надали правдиві відгуки. Ви мене надихнули на творчість (в мене дещо інший стиль). Хотів би з Вами особисто поспілкуватись. Дякую за внесок в нашу культуру!
Вітаю, пане Олександр. Дякую за Вашу творчість, маю питання, коли може бути продовження "Повернути себе", саме вже 13 частина. Адже попереду ще саме цікавіше. Буду вдячним за відповідь. Вам гарного настрою та натхнення. Дякую.
Andrii, Буде, зараз закінчую Переплутані життя два і приступаю до Повернути себе 13
Олександре! Коли планується продовження "Повернути себе"?
Олександр Шаравар, Я вже і 12 прочитав, неможу дочекатись 13ї) Дякую за вашу творчість!
Сподіваюся то буде останній том, бо я лише до четвертого доповзла ))
Оксана Дичка, Взагалі-то після 12 тома ще на декілька книг сюжетних ліній набереться:) Тому ще читати неперечитати!?
12 томів всього. Прохання перекладати більш детальніше. Вже меньше русизмів але все ще є. Дякую все прочитав
Деякі моменти ніби взяті з "Доктора Хто"...
Наніти... Цифрове збереження свідомості ітд... але читаю уже 7 книгу і я в захваті...
Надіюсь і надалі будуть з'являтись подібні шедеври.
SantaGremlin, Є навіть представник їхньої раси, класно
Я так розумію всього 12 томів, правильно? Це ж читати не переситати...
Поки в бібліотеці не видно 8 тому. Букнет виставляє лише 7.
Серж, Поки на модерації. Думаю до обіду, або до вечора книга буде вже доступна.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати