Дивне ставлення до Цих людей...

Не те, щоб я повернулася повною мірою. Але потрохи повертаюся у віртуальний простір, до моїх читачів і колег. І ось, що спало на думку...

Ставлення до таких людей... Щоб було більш зрозуміло, лишаю тут фрагмент роману "Не в красі щастя", він є на моїй сторінці. Цікаво, як ви ставитеся до них?

І, звісно ж, до зустрічі в коментарях під книгою)))

 

"...- Я ж вчасно, - уточнила вона із сумнівом у голосі. Можливо, вчора від надлишку емоцій щось наплутала.
- Для роботи, так, - із загадковою усмішкою пояснила Марина, потираючи руки в передчутті.
Німе питання застигло в очах подруги та змусило ту трохи остудити запал.
- Тобі треба познайомитись із колективом! - пояснила, як нерозумній.
- Це обов'язково?
- Звичайно!
- А почекати до завтра це не може?
- Це робота може до завтра почекати! А колектив тобі ніколи не вибачить ігнор. Та ти не хвилюйся, у нас небагато людей працює.
Небагато людей, яким Аліна старанно усміхалася дружелюбно, виявилося понад двадцять. Крім прибиральниць та сек'юріті.
Аліна їх рахувала. І саме це стало першим каменем спотикання, що умовно розділило колег на два табори: підтримки та засудження новенької. Одні вважали обслуговуючий персонал не вартим навіть вітання. Інші раділи, що людяність ще існує і хтось розуміє цінність праці на фронті чистоти та порядку.
Що цікаво, навіть самі прибиральниці розділилися на ці два табори. Одна з жінок, гордо піднявши підборіддя заявила, що клінінг-менеджмент (прибирання, тобто) - лише тимчасовий етап у її житті, що не заслуговує на увагу. Друга, трохи старша, з промінчиками смішних зморшок у куточках очей, тільки добродушно посміхнулася на це, і зголосилася допомагати Аліні упорядковувати її нове робоче місце.
Праці було чимало. Заручившись підтримкою працьовитої бджілки з відром і ганчірками, дівчина старанно відтирала поверхні, до яких могла дотягнутися. Саму прибиральницю, наполегливо і всупереч протестам, посадила на м'який диван у зоні очікування, заварила їй солодкий чай з травами і переконливо попросила давати цінні вказівки дистанційно, підказуючи, де ще причаївся підступний бруд, що залишився непоміченим.
У процесі дівчина ненав'язливо розпитувала про компанію, намагаючись дізнатися про це зміїне лігво якомога більше. А судячи з поведінки більшості колег, офіс справді можна було назвати скоріше джунглями, де кожен сам за себе, аніж згуртованою командою однодумців. Дивно, що компанія з підбору персоналу не дуже ретельно підбирала його для себе. Інакше чим ще пояснити роз'єднаність колективу, що впадала в очі?.."

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Перший інтим
Якщо дівчина сама пропонує інтим, це норм? (для моєї книги)
Дякую за рекомендацію❤️
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
оновлення книги...✨
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
Сьогодні відпочиваю...
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше