Як виглядає амулет...

...який отримала Лія від Темного Лорда?

Ось вам невеличка візуалізація ;)


9AkSmkHuDtg4ozpJJ3FUX5bMmdQUG22DZkPfgTbG2HKL-crqwCPAmdr6AtsjnsOAxgzquARTkO6Qf1kwc4TUhIkJMoMIqGSRzk-9UrNbcMZ2fa4dXPNsQ7BeSp_oGIZYziv0l55fSgjqkKJM7VM3l0Q— Що це за прикраса? — я вирішую піти іншим шляхом. 

— Це амулет.

Чаклун відповідає таким тоном, ніби ці два слова взяли, та й все пояснили. Хоча мені раніше доводилося бачити різні амулети в матінки, але вони були значно непомітнішими та зробленими з гілочок, тканини та різних трав. 

— І що він робить?

На це запитання Темний Лорд відповідає не одразу. Він опускає погляд і кілька довгих-предовгих секунд дивиться на металеву пташку між моїх грудей. 

— З його допомогою я зможу вчасно дізнатися, якщо тобі загрожуватиме небезпека.

Я мимоволі опускаю погляд на підвіску. Вона все ще холодна, хоча за час, що минув, мала би давно вже нагрітися.

— І знімати її мені, звісно, не можна? — саркастично питаю я.

— Так.

Очікувана та вкрай передбачувана відповідь. Я обережно торкаюсь кінчиками пальців одного з розкритих крил. На диво тонка робота — можна не тільки побачити, а й відчути на дотик кожну пір'їнку. І попри загрозливий вид, всі гострі кінчики виявляються гладенькими та округлими.

— А що це за птах? Ніколи таких не бачила.

— Гірський орел. Ці птахи не бояться людей, але воліють триматися подалі, тому побачити їх можна тільки високо в горах.

Я задумливо киваю. Певною мірою це схоже на звички самого Темного Лорда. 

— Якщо захочеш, — додає чаклун, — я тобі їх покажу. 

Здивовано піднявши очі, я встигаю спіймати тінь кривої посмішки на його обличчі.


Книга знаходиться тут (гіперпосилання активне, тож тиць на напис ;))

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Рибак
03.08.2023, 11:10:54

О яка краса... Гадаю краще візуалізацію розміщувати одразу в книзі щоб одразу бачити , про що писалося, це моя думка

Анні Флейм
03.08.2023, 12:48:36

Тетяна Рибак, Дякую, тоді перенесу візуалізацію і до книги))

avatar
Lydia Angelova
03.08.2023, 11:23:18

Однозначно в книзі, дякуємо за історію

Анні Флейм
03.08.2023, 12:48:03

Lydia Angelova, Зрозуміла, дякую)

Інші блоги
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше